Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vetélés utáni terhességnél...

Vetélés utáni terhességnél mit jelentett nálatok a pihenés? Végeztetek házimunkát (porszívózás, felmosás, főzés)? Dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Minden tapasztalat érdekel! :) Köszi.
2013. febr. 23. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem dolgoztam, de itthon óvatosan megcsináltam amit kell. Nem emeltem, de pl főzni olyat főztem ami hamar megvan, ne kelljen sokat állni mellette. Takarítani is csak apránként, sokat feküdtem. Volt itthon egy 2 és fél évesem is.

Szerencsére nem "ítéltek" teljes ágynyugalomra. De azért nagyon vigyáztam.

2013. febr. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Veteles -> harom honapra ujra terhesseg -> 5 hetesen megverzes. 3 napig csak fekves.... De aztan 8 ora ülő munka heti 6 napon. a dokim is megengedte. De a 8 orat 3+5 orabam dolgoztam le....azota is igy van...23 hetes vagyok
2013. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10 hetesen volt missed ab.-om. A következő terhességnél, 7. hónapig dolgoztam, ülő munka, itthon is elláttam mindent, ha viszont délután elálmosodtam, második trimeszter vége fele, akkor aludtam :). Időre, 4 kilós egészséges fiam született. Most 2 éves elmúlt, itt csücsül az ölemben, Bogyó és Babócát néz éppen. Az aktuális terhesség menetétől függ szerintem, hogy mit csinálhatsz és mit nem, nálam szerencsére minden oké volt, így teljesen ugyanúgy volt ahogy minden más egészséges terhességnél.
2013. febr. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem biokémiai terhességem volt, és jobban figyelek magamra, de az orvosom szerint semmi gond, próbáljam meg elfelejteni az előzményeket, nem jelent semmit. Élvezzem a terhességet.

Annyi, hogy mindent úgy csinálok hogy jól essen, nem fárasztom ki magam.

2013. febr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 12. héten ment el a baba. A következônél a 7. héten véreztem és görcsöltem is. Az elsö trimesztert a kórházban töltöttem, utána is sokat kellett pihennem. Egészséges babám született :)
2013. febr. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!