Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi teszt elvégzése?!

Terhességi teszt elvégzése?!

Figyelt kérdés
A menstruációm utolsó napján (febr. 8.) együtt voltam a párommal védekezés nélkül. A köv. menstruációmnak március 7-e környékén kell megjönnie. Szerintetek mikor végezzek tesztet, hogy megbizonyosodjam, nem vagyok terhes? Tudom, hogy az aktus után 14 nappal (az pont most van) már lehet tesztelni. Ebben az esetben is ez "érvényes"?
2013. febr. 25. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:

tesztelhetsz, de nem biztos, hogy kimutatja.

biztosat csak a elmaradt mesni után fog mutatni.

2013. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen érdemes megvárni, hogy a menstruáció késsen. Így megkímélheted magad némi pénzkidobástól és hiú reménytől. Ugyanis a megtermékenyült és beágyazódott petesejtek egy része életképtelen és kilökődik a sima menstruáció alatt. Viszont már addig is termelődik valamennyi HCG. így a terhességi teszt pozitívat mutat a menstruáció mégis megjön. Ez nagyon nagy csalódás. Csak akkor tesztelj, ha nem jön meg.
2013. febr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Timcsikusz ***** válasza:
sztem is csak elmaradt mensi után tapasztalatból mondom előbb felesleges!
2013. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennek akkor lenne értelme, ha a peteérésed a menstruációd utolsó napján lett volna, aminek elég kicsi a valószínűsége, mert hormonálisan épp másfajta "vezérlés" van érvényben ilyenkor. Tekintettel arra, hogy ha terhes vagy, akkor március 7.-én ugyanolyan terhes leszel mint most, érdemes lenne inkább megvárni a kimaradó vérzést. Még akkor is, ha nem szeretnél gyereket.
2013. febr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tesztelj március 8-án, vagy után pár nappal.
2013. febr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!