Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség megállapítása 5....

Terhesség megállapítása 5. hétben?

Figyelt kérdés
Én az 5. héten elmentem a nőgyőgyászoz és olyan stílusban küldött el, mintha én lennék a világon a leghülyébb, hogy mit keresek ott. Azt mondta a 7. héten menjek vissza, mert akkor esetleg tud már szívhangot is észlelni.Szedem ugyan a folsavat már fél éve, de lehet a doki mást írna fel, és csak remélem a 7. hét nem lesz késő. Azért jövő héten elmegyek egy másikhoz.Ti mikor voltatok előszőr?
2009. szept. 10. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
85%
Dokija válogatja, te egy ilyen tulkot fogtál ki... Menj el nyugodtan másik dokihoz, ezzel már biztosan nem lesz az igazi:) Kezd el nyugodtan magadtól szedni a folsav mellé vmelyik terhesvitamint, ő sem mondana mást. Semmi sem lesz késő, de ezek a bunkók nem értik hogy mi, sokat próbálkozó kismamák mihamarabb szeretnénk megbizonyosodni arról hogy minden rendben van-e! Van aki ennél is korábban megy dokihoz, van aki csak a 6-7 hét környékén, nincs olyan hogy hamar meg korán, válts dokit ha tudsz, ha nem akkor kénytelen leszel kivárni és jópofát vágni hozzá!
2009. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinél az 5. héten még semmi sem látszódik, max. a megvastagodott méhnyálkahártya, meg tapintható a megduzzadt méh. Valóban korán mentél, de a doki ettől még lehetett volna normális. A 7. héttől menj nyugodtan egy MÁSIK orvoshoz! Sok sikert! :)
2009. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én most vagyok 5 hetes és kedden voltam dokinál. Megvizsgált, csinált ultrahangot és visszarendelt 2 hét múlva, hogy akkorra már lehet a szívhangját is hallani, mert most még csak egy petezsák látszódott az uh-n.

De legalább tudom, hogy jó helyen van és nem méhen kívüli!

Ne aggódj a 7.hét nem lesz késő, csak jó ha az ember kicsit megnyugodhat előbb is. Boldog babavárást!

2009. szept. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Én is 5 hetesen voltam, megállapította a terhességet, megnézte hogy jó helyen van-e, lemérte a petezsákot, megállapította a szívcső pulzálást és két hét múlva visszahívott kontrollra. 5 perc volt az egész, a te dokid is megcsinálhatta volna beszólogatás nélkül a jó viszony megőrzése érdekében. Magára vessen, majd más kapja a manit! első voltam
2009. szept. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Én is az 5. héten voltam először. Nekem még szívhang sem volt, és ennek ellenére már küldött is a védőnőhöz kiskönyvért. Teljesen normálisan viselkedtek, sőt még uh képet is kaptam kérés nélkül... Utána 2 hét múlva hívott engem is vissza, addira már volt szívhang is.
2009. szept. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 7 és fél hetesen voltam először, de csakis azért mert szabin volt a dokim. Ugye megvoltak a pozi tesztjeim, és több mint 3 hétig evett az ideg. Nehéz volt, de nem bántam, hogy csak akkor jutottunk el. Volt már szívhangja, 9mm-es nagy baba volt, és megkaptuk az első fotónkat is.

Nehéz eldönteni mikor is jó valójában menni, de a lényeg, hogy ne idegeskedj, mert minden rendben van, és ott van a baba a pocidban.

Boldog babavárást

2009. szept. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hát igen tudom, hogy neki ez a sokadik terhes nője, de az ember minél előbb szeretne megbizonyosodni, hogy nem méhen kívüli, és az ha jól tudom már akkor is meg tudják állapítani mikor még nincs szívhang. Na megpróbálok nem bosszankodni.
2009. szept. 10. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem, mire biztosíték, ha 7 hetesen mész... Én pl 7 hetesen mentem, és kiderült, később volt peteérésem, és a babó még csak 5 hetes, csak petezsákot látott. Azóta már szívhang is van. Szerintem is keress másik dokit, mert csak idegeskednél úgyis, az meg nem tesz éppen jót... :)
2009. szept. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más . Nekem figyelte a doki uh-n a p.é-sem és 4 hetesen már mentem hozzá. Utána 5 hetesen akkor már kaptam magzatvédő gyógyszert vetélés ellen. De szerintem is jobban jársz ha elmész egy másik dokihoz mert embertelen akihez mentél.De nézd a jó oldalát.Babát vársz és ennek örülj. Boldog babavárást.
2009. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!