Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy ennyire félek...

Normális, hogy ennyire félek második babánál?

Figyelt kérdés

Az első 14,5 óra volt.

Vele csak szülés napján fájt minden,előtte nem.


Most lassan betöltöm a 38. hetet de napok óta fájdogálok,méhszájértékem 3100.Nehezen tolerálom h fájok :( Nagyon félek a szüléstől.



2013. febr. 26. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:
De legalább már tudod mi fog zajlani, milyen fájdalom lesz. Az elsőnél mindez ismeretlen volt. Lehet, hogy 2 óra alatt túl leszel mindenen.
2013. febr. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia. Mikor a lányommal voltam terhes egyáltalán nem féltem a szüléstől..mivel elképzelni sem tudtam mi vár rám.(17 órát vajúdtam). Most rajta vagyunk a kistesó projekten de már most félek a szüléstől, pedig még nem vagyok terhes.:D

Az tartja bennem a lelket, hogy nagyon sokan írták a 2. szülés sokkal könnyebb és gyorsabb.:) Én bízok ebben, és kívánom, hogy könnyű legyen a szülésed.:)

2013. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia

Normàlis érzés....friss az élményem, leírom


Az első babámnál (40hét+6nap) szintén csak a szülés napján voltak tüneteim, de 6óra alatt meglett. Nem féltem tényleg.


Most pénteken lesz 2hete, hogy meglett a második babám (38hét+5nap). Nagyon féltem, pedig okosan akartam, a babára figyelve szerettem volna szülni. Már napokkal előtte komoly jósló fájásaim voltak. Aztán 2 óra alatt meglett a picikém. A jóslók felkészítettek, de a kitolásnál féltem "elengedni " a babát. Fél óra a végén volt az ami olyan hűha... De megérte))


Nem adják ingyen, de az már a vége. Gondolj arra, hogy a babának sem egyszerű, és Te segítesz neki))

Könnyű (könnyebb) szülést!

2013. febr. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!