Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a véleményetek Dr. Radványi...

Mi a véleményetek Dr. Radványi Krisztináról? Szeretnék nála szülni, mert nagyon szimpatikus és biztonságban is érzem magam, de nem tudom, hogy szülést hogy vezet le és a tapasztalatokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
Az anyagiakat tudom, tehát azt ne írjátok, hogy jó, csak drága :) :(
2009. szept. 10. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem a Nővérem ajánlotta,bár már ő sem jár hozzá...

Én 1x voltam nála(Érd) és többet sem,sztem ez már mond vmit.

Leültem,elbeszélgettünk,akkor voltam kb 10hetes és elmondta,h 100e nála a szülés,uh.t nem végez,csak a Bp-i rendelőben és minden fontosabb vizsgálatot,meg sem vizsgált-mert nincs panaszom-nem értettem,mivel akkor látott először,majd megkérdeztem,h mennyivel tartozom-szemrebbenés nélkül 10e!!!

Nekem ez a hozzállás nem tetszett,így a munkatársát választottam,aki a szülés összegére azt mondta,h amennyit gondolok-na ez korrekt!!!

Ha nem számít a pénz,akkor biztosan tudod,h a terhesgondozás 10e,konzultáció 5e,az uh plusz pénz és minden egyes vér/viz vizsgálat is-a végén ott leszel,h többe kerül majd,mint maga a szülés!

Amúgy szakmailag rendben van!

Meggondolandó!

2009. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Én a terhesgondozás részét ismerem, mert már a 8. hónapban vagyok. :) Nekem nagyon jó tapasztalatom van vele, mindig megvizsgált és uh-re a kórházba küldött, hogy ne kelljen fizetnem érte. Vérvételre meg mondta, hogy a háziorvos is megcsinálja, ezért külön nem kell bemennem. Így is volt, tehát plussz költségem nekem nem volt ott. Sőtt, már nem is kell alkalmanként fizetnem, mert a 34. hétben vagyok és amikor megint megyek már nem kell. Én évek óta hozzá járok, nagyon szeretem, én nagyon meg vagyok vele elégedve csak a szülésről nincs tapasztalatom.

2009. szept. 12. 18:16
 3/3 anonim ***** válasza:

szia!


szerintem, ha eddig elégedett vagy vele, akkor ez a lényeg! mindenkinek más az, ami a fontos, ami miatt valakit választ! 8.hónapban amúgy is nehéz újat találni, olyat, akiben megbízol, akivel elégedett vagy. ez a fontos! ha úgy érzed, hogy benne bízol stb, akkor ő! :)


minden jót és kellemes babavárást még, majd szép szülést! :)


[link]

2009. szept. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!