Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 éves vagyok és 2 és fél...

Nyuszi1129 kérdése:

17 éves vagyok és 2 és fél hónapos terhes. Most júniusban töltöm be a 18at. Szülö kell ahoz, hogy orvoshoz járjak? Először 1 nőgyógyászt keressek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 26. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá szülő! Igen, először mindenképp nődokihoz menj.
2013. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá szülő, de azért jó, ha tudnak a babáról.

Ha ennyi idős terhes vagy, akkor éppen itt az ideje, hogy elmenj gyorsan orvoshoz. SZTK-t nem nagyon kell keresni, vannak ott is rendes, megbízható orvosok.

2013. febr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor ha SZTK-ba mennék nőgyógyászhoz gondolom időpontot kell kérnem.. én úgy tudom, hogy nem adnak valami közeli időpontot.. de ha terhességről van szó akkor az csak kivétel nem?
2013. febr. 26. 20:44
 4/8 Timcsikusz ***** válasza:

dehogyis terhesen azonnal felmehetsz főleg hogy először mész..én is igy voltak időpontot akartak adni mondtam hogy nekem azonnal fel kell mennem terhes vagyok és ennyi.

egyébként hogy hogy még nem voltál orvosnál?

2013. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy mit szeretnél és úgy adnak majd időpontot. Amúgy 12. héten kötelező vizsgálat van, akkor biztos megnéznek, kell, hogy kapj időpontot.
2013. febr. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azért nem voltam mert nem tudtam felfogni, hogy terhes vagyok.. meg azt sem tudtam, hogy szülő nem kell hozzá. De már, hogy így megnyugtató válaszokat kaptam holnap megyek is az orvoshoz.:)

Te is ennyi idős voltál amúgy?

2013. febr. 26. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, én 16 éves voltam az első gyereknél, most 22 vagyok. Ha gondolod és beszélgetni szeretnél, nyugodtan írj:)
2013. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen nőgyogyászt keres ,és ha tényleg idöpontos akor közelit kérj.
2013. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!