Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen a belgyógyászati...

Milyen a belgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés

1 óra múlva indulnom kell az sztk-ba, belgyógyászati vizsgálatra, ahol csinálnak EKG-t is. Azt szeretném kérdezni, hogy a melltartó maradhat-e rajtam, ha nincs benne fém, max hátul a kapcsok? Kicsit szégyenlős vagyok sajnos. Köszi a válaszokat előre is!

22+5 hkm



2013. febr. 27. 12:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a belgyógyászati vizsgálatom annyiból állt, hogy vérnyomást mértek, majd fel kellett feküdnöm az ágyra, és Ekg-t csináltak. Melltartót is le kell venni, mert a melledre és köré pakolják a sok bigyót.
2013. febr. 27. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Melltartót is le kell venni és fontos, hogy a bokád is szabad legyen, úgyhogy lehetőleg ne lábfejes harisnyát vegyél fel!
2013. febr. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az orvos előtt sose szégyelld magad!!! Rákérdezhetsz, hogy maradhat -e a melltartó, de ha le kell venni, akkor nincs mese.. Te és a baba érdekeit szolgálja, hogy rendesen meg tudjon vizsgálni.
2013. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Valóban a bokát is szabaddá kell tenni. Én egyébként a melltartót magamon hagytam, amíg kérdezett pár dolgot és megmérte a vérnyomásomat. Aztán mondta hogy feküdjek fel az ágyra, és vegyem le a melltartót. Én csak ekkor vettem le a melltartót, és utána már lehetett is felöltözni. 5 percet kibírsz. A szülőszobán sem lehet majd szégyenlősködni!
2013. febr. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Gabi86 ***** válasza:
Én harisnyába mentem és azt sem kellet levennem mert bevizezte a dokinő,meg a melltartómat sem kellett levennem.Ne haragudj hogy ezt kérdezem de akkor hogy mész el szülni ha szégyellős vagy?!ott az egész nemi szervedet panorámába nézi a doki meg a szülésznő,meg ki tudja még hányan!:-) meg nőgyógyászati vizsgálaton is le kell vetkőzni.vagy téged hogy vizsgál a doki? :-)
2013. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos én a vizsgálatok előtt nagyon szoktam parázni, de amikor ott vagyok, szerencsére elmúlik. Voltam ekg-n, le is kellett venni a melltartót, pedig nem is oda pakolta a tappancsokat és fém sincs a melltartómban, de nem volt kellemetlen a vizsgálat. Köszi a válaszokat mindenkinek:)
2013. febr. 27. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!