Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S Nagyon aggódok!...

S. O. S Nagyon aggódok! Genetikai uh?

Figyelt kérdés
Ma vagyok 12+2 hetes! Ma voltam dokinàl és azt mondta hogy nem csinàl genetikai uh- csak 2 hét mulva!!Màrc 11.-én kellene mennem!! De akkor màr 14 hetes leszek az nem késő? A mai eredményem az CRL 49mm és Bpd: 19mm! Ennyi van a papiromon!!Ràadàsul addig nem mehetek se vérvételre sehova!!! Szerintem ez igy nincs jol!
2013. febr. 27. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Szerintem válts orvost!


29hkm.

2013. febr. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A méretből ítélve fiatalabb a terhesség, mint 12+2, de a 2 hét múlva azért szerintem kicsit késő. De vérvételen még nem voltál egyáltalán? Ez fura.
2013. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem! Nem voltam!!! Màr szétvet az ideg!!! Ma kérek magàndokihoz idöpontot 5óra utàn!!! Remélem kapok!!! Mert ha nem megbolondulok 11.-ig!
2013. febr. 27. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, az az orvos nem egész normális. Mindenképp menj akár 4D-re, oda beutaló sem kell, vagy bárhová magánba.
2013. febr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
ne aggodj, en angliaban elek es itt fogok szulni, itt konkretan 12 hetig nem is foglalkoznak veled, es osszesen csak ket ultrahang van, semmi tobb. Nekem az elso vervetel 13 hetesen volt, es 15 hetes voltam kb mire megjott az eredmeny...elvileg nem keso, itt azt mondjak szoval probalj meg megnyugodni!!
2013. febr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Fura a dokid, nem értem! DE:

1. Két terhességemnél is külföldön voltunk a 12 hetes uh időpontjában, így csak 13 illetve 14 hetesen került sor rá, de azt mondta a dokim (nagyon jó szakember), hogy nem izguljak emiatt.

2. Sima vérvételre akarsz menni vagy kombinált tesztre? Mert ha csak simára, ne aggódj, nekem is 16 hetesen volt az első, pedig időben megvolt a nucha szűrésem, és a védőnőkhöz is bejelentkeztem.

Ha kombináltra mennél, vagy csak aggódsz a baba miatt, menj el az SZTK-ba vagy a kórházba, ahol szülni fogsz és csináltasd meg valakivel az uh-t!

2013. febr. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Szia utolsó!!! Gratulálok neked!!!

De én ugy gondolom hogy ott azért jobbak a körülmények,jobbak a gépek és talán az orvosok szaktudása is nagyobb mint itt!!!

Nem hiába visszahivjak a kismamákat annyiszor itt magyarországon!!!

Én egy keletmagyarországi kis kórházba járok és azt hinné az ember hogy jobban odafigyelnek ilyen dolgokra, mert a gépek sem valami szuper jók és betartják a kötelező időpontokat!!! Mert sajna ha valami probléma van akkor a többi vizsgálatról is lemaradok időhiány miatt!!!

Azt hiszem

2013. febr. 27. 18:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen menj 12-13 között, mert a Down szindrómára adhat gyanút, hogy 12 hetesen még nem látszik az orrcsontja. Ugyanis nekik később nő ki. Na most 14 hetesen honnan tudhatná az orvos, hogy 12 hetesen volt-e a babádnak orrcosntja vagy sem?
2013. febr. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!