Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szeretnénk gyereket a párommal...

Szeretnénk gyereket a párommal. Hogy közöljem a munkahelyemen, hogy ne tudjanak sehogy kirúgni? Hogy mennyek táppénzre, stb?

Figyelt kérdés
2008. jún. 7. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatod a főnököddel, akkor mondd el neki őszintén.Biztos megértő lesz.Ha meg nem vagytok jó kapcsolatban,csak akkor mondd meg, ha már összehoztátok a bébit, és kezedben a kiskönyv.Vagy iratsd ki magad a háziorvossal valami indokkal.

Más ötletem nincs.

19 hetes kismama

2008. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha még csak szeretnétek, és nem vagy terhes, akkor ne közöld a munkahelyeden!!! Akkor nem tudnak kirúgni, ha már megvan a terhességi kiskönyved. Én a helyedben várnék, a táppénzt majd a dokival megbeszélitek. Szerintem a legjobb, ha a munkahelyeden egyelőre senkinek sem szólsz, nehogy ebből gondod legyen.
2008. jún. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha már terhes vagy sehogy nem tudnak kirúgni. Ha megpróbálnának, még aznap elmész a háziorvoshoz, aki 3 napot is vissza tud dátumozni, ha szükséges, és táppénre veteted magad. Elég egy orvosi igazolás, ami terhességet igazol, nem kell kiskönyv. Ezt tapasztalatból mondom.
2008. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy terhes ne közöld,bármennyire is jóban vagytok a főnököddel!!!Ha babás vagy,akkor amikor már a kiskönyv a kezedben van,mert akkor már nem tud semmit csinálni.Én mondjuk megvártam a munkahelyemen a 12 hetet,mert ki tudja mi történik.
2008. jún. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell a kiskönyv nem értitek!!!! Egy igazolás kell a terhességről és az orvos táppénzre tud venni! Azért írom, mert épphogy kimutatták a terhességemet, táppénzre vetettem magam, mert tudtam, ha nem teszem kirúgnak!
2008. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja és csak 13 hetesen váltottam ki a kiskönyvet.
2008. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De,értjük.Viszont honnan tudod,hogy Ő is táppénzre akar menni?Ha viszont te előbb kiváltottad volna a kiskönyved és mondjuk írásba is adod(én úgy tettem,biztos ami biztos,elég érdekes a cégem)akkor meg nem rúghattak volna ki,a törvény véd!Gondolom nem tudtál vagy nem akartál tovább dolgozni.
2008. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak gondolom, mivel ő kérdezi, hogy hogyan mehetne táppénzre. Egyébként nem tudtam volna dolgozni, mert amellett, hogy havi 6000 km-t vezettem, nehéz dobozokat is kellett volna rakodnom, ezért az első pillanattól kezdve nem dolgozhattam. Az első hót még átvészeltem vhogy, de tudtam, hogy nem fog működni, mivel kismama nem cipekedhet.
2008. jún. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha szólsz kirúghat, ha nem szólsz csak viszed az igazolást, akkor védve vagy! Persze fegyelmivel akkor is kirúghat!

Itt van egy cikk, amiről ír azóta már életbe lépett:

[link]


Idézet az utolsó bekezdésből:

A munkáltató nem szüntetheti meg rendes felmondással a nő munkaviszonyát a gyermekápolási táppénz ideje alatt, valamint a terhesség, a szülést követő három hónap, illetve a szülési szabadság, továbbá a gyermek ápolása, illetve gondozása céljára kapott fizetés nélküli szabadság időtartama alatt. A felmondási idő csak a felmondási védelem megszűnését követő 30 nap múlva kezdődhet el.

Még egy cikk, lényegében ugyan az:

[link]

2008. jún. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. A feleségem munkanélküli volt két évig, aztán elhelyezkedett, majd 3 hónap múlva teherbe esett. Ahhoz, hogy kaphassa a támogatásokat igazolni kellett 186 nap munkaviszonyt, nem ismertük a törvényt, ezért nem szólt a főnökének csak amikor már három hónapos terhes lett, és megvolt a 186 nap. Azt hittük kirúgja, de nem teheti, így még legalább másfél évig nála van bejelentve!
2008. jún. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!