Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ideges lábak szindróma!...

Ideges lábak szindróma! Nálatok is megjelent a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 04:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne is mond! Nem is tudtam emiatt aludni napközben. Minden este szenvedtem. Szülés után elmúlt, de néha még érzem,ha aznap sokat mozgok.
2013. febr. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi ez pontosan?
2013. febr. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pffff nekem az egesz terhessegemet ez teszi tonkre:-(Annyira rossz erzes sehogy sem jo.
2013. febr. 28. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok terhes, de nekem is van ilyenem. Csak úgy magától rángatódzik a lábam, meg úgy érzem, hogy olyan jó lenne menni, mozgatni. De ez nagyon kellemetlen érzés. Ha magnéziumot veszek be vagy sósat eszek, elmúlik, de visszatér és csak lefekvés előtt van mindig. Ha jól kifárasztom gumiszalagos tornával, akkor tudok aludni rendesen.
2013. febr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megjelent bizony,még visszagondolni is szörnyű! Én a második trimeszter közepétől nem aludtam egyszerre max 1 órát miatta,fáradtabban mentem szülni mint ahogy szerettem volna! Ráadásul császár után,amíg érzéketlen voltam,ez okozta a pánikrohamomat! Emelgettem,folyton fel akartam kelni,mondván muszály mennem,a lábamnak muszály! Tiszta hülyének néztek,én meg azt hittem meghalok abban a pár órában! De elmúlt szerencsére! Nem akartalak megijeszteni, valószínű kirívó eset vagyok,de ez egy kegyetlen állapot,kitartást hozzá! Sok egészséget,boldogságot nektek!
2013. febr. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. A Detralex nagyon jó rá. Igaz, nem emiatt szedtem, hanem aranyér miatt, de a lábfájást és lábnyugtalanságot is megszüntette. Kérdezd meg a dokidat, hogy szedhetsz-e.
2013. febr. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utálom! Annyira idegesít!!! :)Most azt csinálom, hogy lefekvés előtt, fogmosás közbe gugolásokat csinálok, hogy elfáradjon a lábam. Ez úgy tűnik bevált.
2013. febr. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jezusom 5-os.Komoly,hogy erzesteletelenitesnel is erezni?Az szuper lesz :-|

3-as voltam.

2013. febr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 adriennjeni ***** válasza:
nekem olyan mintha feszülne a lábam és a lábszáram éjjel, mozgatnom kell, valami ilyesmiről beszéltek? én azt hittem vérnyomás miatt, terhesség előtt is volt már néha nekem.
2013. ápr. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!