Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » "Nyugtalan lab szindroma"...

"Nyugtalan lab szindroma" (RLS) terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok, napok ota megkeseriti az elalvasaimat, hogy "muszaj" egymashoz dorzsolgetnem a labaimat, es allandoan forgolodasi ingerem van, de megsem talalom a helyem. Orakat szenvedek, mire elalszom, masnap nagyon faradt vagyok. Rakerestem neten, es kiadta ezt a szindromat a tunetek alapjan, es azt, h terhessegben elofordul. Vkinek volt mar ilyen, es terhesseg utan elmulik?
2008. márc. 24. 00:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Amerikában vagy? Itt nagyon trendi ez a dolog... A "restless legs".

Nálam a legelején volt egyszer, h éjszaka arra ébredtem, de inkább tudom be a nyugtalanságnak mint bárminek.

2008. márc. 24. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem is van gyakran ilyen. főleg ha aznap nem mozogtam eleget. remélem elmúlik.

30 hetes kismama

2008. márc. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem elég gyakran előfordul,főleg éjszaka.Iyenkor beveszek 2 magneB6-ot,többnyire beválik. Nyugtat.

32 hetes kismama

2008. márc. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2008. márc. 24. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!