Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A régi MÁV kórházba megyek...

A régi MÁV kórházba megyek hamarosan 12. heti genetikai ultrahangra, kérhetek róla cd-t vagy dvd-t?

Figyelt kérdés

Sajnos spórolnom kell, ezért nem megyek most fizetősre, de nem tudom, adnak-e a kórházban a vizsgálatról felvételt. Vagy kérnem kell? Vigyek cd-t?

Köszi a válaszokat!


2013. febr. 28. 09:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ott voltam, de nekem nem adtak. Még képet sem, pedig kértem:( 18 hetesre már nem oda mentem:)
2013. febr. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én a SOTE II-n voltam, a 20. heti genetikairól akartam felvételt kérni, de nem adtak ott sem, pedig dvd-t is vittem. Nekem az jutott eszembe, hogy így védik le magukat - ha mégis lenne rendellenesség, ne találja ki később egy huszadik szakértő, hogy már látni lehetett volna.
2013. febr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyet sajnos nem lehet elvárni egy kórháztól!

Én hétfőn voltam a 18 hetesen. Előtte a 12. hetin a Hepinetnél voltam. Ott kaptam dvd-t, nyomtatott képet és legalább 20 percig uh-ztak. Nagyon rendesek voltak, hatalmas tv amin nyomon követhettem az egészet, mindent elmagyaráztak, hogy mit látok stb.

Úgy gondoltam most elmegyek a kórházba (mondván, miért is fizetem a TB-t, ha mindenből a fizetősre megyek?) és ha ne adja Isten találnak valamit, akkor megyek fizetősre.

Gondoltam, hogy nem számíthatok sok mindenre, de még annál is kevesebbet "kaptam".

Konkrétan: felém sem volt fordítva az uh gép, a doki szótlanul nézegette, a végén mondta csak hogy "ezzel a gyerekkel nincsen semmi gond!" és az egész nem volt több 5 percnél. De lehet, hogy még így is sokat mondtam.

El is bizonytalanodtam, hogy vajon tényleg mindent jól megnézett, mivel mégiscsak ez lenne a nagy genetika.

Aztán kaptam egy leletet amin sablon szöveg van + három tőmondat - Élő magzat.Lepény mellől.Rossz szonográfiai viszonyok.

Ja és persze a baba méretei vannak még rajta.

Szóval a lényeg, hogy ne számíts túl sok mindenre, felvételre semmiképp se. :)

2013. febr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ez érdekes, én egy hete voltam a MÁV kórházban 12. hetin, nem is kértem és mégis adtak papír képet. Lehet, hogy orvosa válogatja. (?)

Kérdező, Neked adtak végül?

2014. febr. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!