Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen termész...

Terhesség alatt milyen természetes gyógymódok vannak a sárga folyás enyhítésére, megszüntetésére?

Figyelt kérdés

Ez a második terhességem, az előzőnél is végig mindig volt kisebb sárgás folyásom... Természetesen mindig jeleztem a dokimnak, és volt, hogy laborvizsgálat nélkül, volt, hogy azután többnyire a Pimafucin kúpot írta fel, ami szinte semmit nem használt. Aztán később a szoptatás alatt is lejentkezett, többször nézték laborban, volt, hogy nem volt semmi gomba/baktérium. Most egy másik dokim van, legutóbb ő is ezt a Pimafucint írta fel, 3 db-osat, hát 1 hét múlva újra előjött. Tudom, hogy terhesség, szoptatás alatt nem nagy a választék abból ami használható... No de az is van ilyenkor, hogy a hüvely PH-ja borul fel és amiatt is van folyás... nem viszket...stb. De mégis kicsit aggódom, hogy miért sárga és nem legyen gond a babával, ja és még szoptatok is... A legutóbbi dokim a Gymaflor (lehet, hogy rosszul írtam) hüvelyflóra helyreállító hüvely tablettát ajánlotta, de terhesen már az sem ajánlott.

Szóval ha esetleg valaki tud valami jó ülőfürdőt, ecsetelőt ilyesmit tanácsolni, ami persze bevált, örülnék...


Előre is köszönöm!

13hetes kismama



2013. febr. 28. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem viszketett, nem égetett, a vizsgálat sem mutatott ki semmit, csak volt egy kis folyásom, és szex közben izgalmi állapotban fura szagot vettem észre magamon, ami utána mindig el is múlt.

Rosalgin hüvelyöblítővel próbálkozom, bár még csak egyszer használtam, de máris jobb...

2013. febr. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hüvelyzuhanyt/öblítőt/irrigálót nem szabad terhesség alatt használni! Nekem a nőgyógyász írt fel kúpot, de nem ért semmit. Ez a folyás dolog a terhesség velejárója, el kell viselni.
2013. febr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy vigyázni kell ezekkel a hüvelyöblítős dolgokkal... De csak van valami olyan "hüvelykezelő", ami a Ph-t nem változtatja meg, ezért gondoltam, hogy valakinek van valami természetes kezeléses tanácsa...
2013. febr. 28. 14:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt nyugodtan lehet használni terhesség alatt is.: [link]
2013. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Sajnos tegnap már elkezdtem viszketni is kívül a szeméremajkaktól a hüvelynyílásig (ami azért nem sűrűn van), de már csak hétfőn jutok el a dokihoz... Addig nem tudom mit tudok tenni, remélem nem lesz baja a babának, hogy ennyit várok vele... De köszönöm a legutóbb ajánlott terméket is, gondolom, ha már viszketés is van, akkor nem használ..., csak megelőzésre... (?)
2013. márc. 1. 09:21
 6/7 A kérdező kommentje:
Jaa és gondolom a doki kenetet vesz majd és tenyésztést kér, az is idő, remélem addig azért felír valamit, mert elég kellemetlen... :-(
2013. márc. 1. 09:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,h Canesten krémet használhatsz!
2013. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!