Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik! Ti hogyan oldjátok...

Kismamik! Ti hogyan oldjátok meg a vegyszerekkel való tisztítást pl. a fürdőben? Ti csináljátok, vagy a párotokra bízzátok?

Figyelt kérdés
Jobban szeretem én csinálni,nem másra bízni,mert én tudom,mit hogyan ,hogy aztán tényleg minden fertőtlenítve legyen és nem szívesen bíznám másra.Hogy szoktátok egyedül?

2013. febr. 28. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
kinyitom az ajtót, ablakot és megcsinálom. Mi ezzel a gond?
2013. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Én magam szoktam megcsinálni. a szaga ugyan szúrja az orromat, de kibírom. Ha nagyon nem bírnám,akkor is én csinálnám, egy kendőt vagy sálat kötnék az orrom alá arra a kis időre.
2013. febr. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ipari mennyiségben használod a tisztítószert nem ártalmas.De köthetsz egy kendőt,sálat,vagy maszkot.
2013. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyik sem

Már régóta ecettel takarítok a fürdőben és a konyhában.

A legolcsóbb és nem is mérgező.

2013. febr. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Ajtó, ablak nyitva és állok is neki. Páromra ilyet nem bízok, mert csak felidegesíti magát, és összecsapja az egészet :-D
2013. febr. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott ablak és ajtónál, illetve én minden 20 %-os ecettel takarítok. Nekem az elviselhetőbb, mint e vegyszerek.
2013. febr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Megcsináltam én, ahol meg a nagy hasam akadályozott a hajolásban segített a párom. Ez csak a terhesség vége felé volt szükséges, mert nehezen tudtam volna hajolva a kádat súrolni. A szag nem zavart soha, meg nem is használtam annyit, hogy káros legyen. Nálunk a fürdőben állandóan megy egy központi elszívó, az ajtó nyitva volt, a lakás többi részében is kinyitottam az idő alatt az ablakokat, és nem volt gond.
2013. febr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
ahogy eddig is, eddig se szerettem letüdőzni a vegyszerek szagát:) egyébként van vegyszermentes tisztító kendőm, azt amúgy is sokat használom, ha nagytakarítás van, akkor meg részletekben, amikor már büdös, kimegyek, visszamegyek..stb. de ez eddig is így volt:)
2013. febr. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ecettel és gőztisztítóval takarítok.

Ha vegyszerrel takarítasz, tehetsz fel szájmaszkot illetve szellőztess közben!

2013. febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is gőztisztítóval takarítok.
2013. febr. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!