Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megőrülök a szexért, de a...

Megőrülök a szexért, de a páromat nem lehet rávenni, feszélyezi a baba. Vannak sorstársak?

Figyelt kérdés
22 hetes vagyok elég sok időt kellene kibírni még. Én meg már olyan orgazmusokat csinálok magamnak, hogy csak na, dehát az nem ugyanaz..
2013. febr. 28. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
Jelen :-D A páromnak is lenne rá igénye, de a pocaklakót félti és sehogy sem tudom megértetni vele, hogy nem lesz tőle semmi baja. Néha-néha azért sikerül rávenni, de kb havonta egyszer. Már kezdek beletörődni és nem erőltetem... 27hkm
2013. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Félig én is jelen vagyok :) Én is be voltam kattanva, de szerencsére a férjem rendelkezésre állt. Miután megszületett a baba (állandóan fent volt és ordított....) férjem hülyült is, hogy milyen igazságos a világ, hogy hogy előre kárpótolta a szexhiányért :)

Esetleg vidd el az orvoshoz, és magyarázza el neki, hogy ettől nem lesz semmi baja a babának.

2013. febr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azzal tisztában van, hogy a babának nem lesz tőle semmi baja, de valahogy mégis zavarja... Vagy lehet, hogy már én nem vagyok annyira kivánatos a hasammal :/
2013. febr. 28. 14:57
 4/10 anonim ***** válasza:
az én férjem is képtelen rá, sajnos ez van. első babánál éppen megfogant onnan nem sexeltünk szülés utánig még a 6. hóbnapban sem... számold ki, terhesség alatt én is magammal voltam el, volt hogy napi 2x... én is baromira kívántam, de a férjem képtelen volt rá. most a 2. babánál is éppen hogy megtermékenyültem azóta nuku sex és tudom, hogy egész terhesség alatt nem lesz megint, na meg szülés után se fél évig. ez van, d emég csak 15 hetes vagyok, még jó egy év sex nélkül, bekattanok...
2013. febr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ugyan nem sorstárs vagyok, sokkal inkább az ellenkezője... Csak annyit szeretnék megjegyezni, hogy azért faramuci, hogy aki várandósan is szeretne szeretkezni, annak a párja nem mindig van oda a dologért, én meg, aki képtelen vagyok rá, illetve mostmár orvos se ajánlja, olyan párral rendelkezem, aki napi 2-3* is vevő volna a dologra. Hát, kicsit irigylem azért, hogy bennetek ennyi vágy van, én meg az első hetek után képtelen voltam arra, hogy összebújjak a párommal....
2013. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Minket az orvos tiltott el, de mindketten megőrülünk tőle...:P
2013. febr. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
4es válaszoló abszolút sorstárs! :/ Nekünk első baba, szóval nem tudtam mi vár rám.
2013. febr. 28. 15:55
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát én ilyet még nem hallottam. De úgy látom többen is írtátok. Nem lehet megérteni a pasikat :)
2013. febr. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én párom is féltette a babát,meg azért én is egy kicsit(első baba lesz),és nekem kellett rávenni,hogy na legyen már valami. 20.hétig 3x sikerült együtt lennünk,de akkor is az aktus után a párom 2 percenként kérdezte,hogy de ugye nem lesz baja a babának?!És én nyugtatgattam,hogy nem lesz semmi baja.Persze én is csak bízni tudtam benne,hogy nem lesz semmi baj.Aztán a 22. héttől eltiltottak a szextől minket,és még él a tilalom,úgyhogy mi már csak szülés után leszünk együtt,pedig mostanában megint kívánnám,de nem lehet sajnos.


30+2 hkm

2013. febr. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én férjemet abszolút nem zavarja a terhesség, pocak, sőt, kifejezetten szereti. Inkább én nem izzok annyira nagy lángon... De azért viszonylag gyakran vagyunk együtt.
2013. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!