Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kétségbe vagyok esve! Mit...

Kétségbe vagyok esve! Mit kell ilyenkor tenni? Lehet, hogy aranyerem van?

Figyelt kérdés
Azt hittem velem nem történhet ilyen, hiszen az első terhességemnél sem jött elő. Nem viszket, nem fáj meg semmi. Tök véletlenül vettem észre borotválkozás közben. Kis kitüremkedő pukli. Szerdán megyek dokihoz. Kell ezt addig kezelnem? Ha igen, akkor mivel? A tangát gondolom hanyagoljam... És szülés közben okozhat ez problémát? 31 hetes kismama vagyok.
2013. febr. 28. 20:19
 1/6 fallenangel_33 válasza:
Valószínuleg igen. Ne pánikolj, ha van kéznél propoliszos (méhpempos) krémed, tegyél rá, hogy ne száradjon ki és használj nedves torlokendot. Vehetsz meleg kamillás ulofurdot is. A szulés általában ront ezen az állapoton, de ahogy leírtad, nálad nagyon enyhe lefolyásúnak tunik, amit kordában lehet tartani megfelelo kezeléssel (dokival egyeztess). Én 39. hétben vagyok, 2 hónapja kuszkodom, de nekem már elotte is volt :(((. Konnyu szulést kívánok.
2013. febr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit eltúlzod.Nekem sajnos rendszeresen kijön,a terhességeim alatt pedig még többször.Én sperti krémet,de volt hogy kúpot használtam rá,azt lehet terhesség alatt is.Szülés közben semmi problémát nem okoz.Nekem akkor is kint volt és miután megszületett a fiam a doki egy mozdulattal vissza tette.A szüléshez képest az már semmi sem volt.Legalább nem kellett még napokig még azzal is szenvednem.
2013. márc. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az aranyértől nem kell kétségbe esni! Teljesen normális dolog terhesség alatt, és sokan szenvednek tőle! Krémezni kell!
2013. márc. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Lehet túlzónak hangzik, de azért most találkoztam ezzel életemben először. Ráadásul nem is értem, hogy mitől jött ki, mert nem kell erölködnöm soha. Tudom, hogy terhesség alatt előfordulhat, de mivel az elsőnél nem volt, így most egyáltalán nem is számítottam rá.

Lehet, hogy nekem nem is fog fájni amúgy? Vagy előbb utóbb mindegyik elkezd fájni?

2013. márc. 1. 09:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Fájni lehet, hogy nem fog, de előfordulhat, hogy kellemetlen lesz majd, főleg szülés után. Patikában millió kúpot-krémet találsz rá, de valószínűleg szülés után el is fog múlni, ha nem súlyos.
2013. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem vagy 10 éve van és még nem okozott problémát, csak úgy ott van. A tanga amúgy sem jó főleg terhesség idején, könnyebben szállítja pl. az E-colit a végbél környékéről a hüvelybe.
2013. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!