Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden 2. vagy 3. nap sütnöm...

Minden 2. vagy 3. nap sütnöm kell valamit, mert megőrülök az édesért,18hkm?

Figyelt kérdés

Úgy egy hete kezdődött addig nem volt gond :D

Most is itt ülök egy tálca sütivel magam előtt, mert már nem elég egy túrórudi, hogy csillapítsam éhségem :D

Persze nem eszem meg mindet, bár nagy a kísértés, de aggódok, ti sokáig voltatok ilyen kívánósak?


2013. márc. 1. 15:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50%
Terhesség elejétől a szoptatás végéig kb :) Szerencsére nem lettem bálna :)
2013. márc. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Mondjuk mondhatom magam szerencsésnek mert igaz én bálnaként indultam, még eddig csak 2 kg-t híztam, pedig eddig is megettem a sütiadagomat :D csak eddig nem voltam ilyen kívánós :D
2013. márc. 1. 15:39
 3/12 anonim ***** válasza:
én egész életemben édesszájú voltam, szinte minden nap ettem édességet, de heti 5 nap biztosan. a terhességem elején, kb 2, max 3 hétig nagyon kívántam a cukros üdítőt és a mambát. azóta viszont életemben először nem eszem édességet, mert nem esik jól, émelygek tőle és nem is kívánom. a férjemnek szoktam sütni és általában akkor sem eszem belőle, mert utána mindig jön egy kis rosszullét
2013. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Az a furcsa, hogy én már gyereknek se voltam túlzottan édesszájú.. főleg az ilyen émelyítő mama féle sütiket, lekvárokat, befőtteket messziről kerültem...

Most meg meghalnék egy jó befőttért :D

2013. márc. 1. 15:47
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor nálad is a visszájára fordult, mint nálam :)
2013. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egy cukor-inzulin ellenőrzés azért nem ártana. Nekem ez volt a ludas, nem a "kívánósság".
2013. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát jövőhéten megyek dokihoz akkor majd megemlítem a dolgot... de remélem nem az :D
2013. márc. 1. 16:18
 8/12 anonim ***** válasza:
én is kívánatos voltam a közép idő végéig. most is de nem nagyon. én is szerencsésnek mondom magam mert magasságomhoz képest duci voltam terhesség elején és eddig csak3kg szedtem fel aminek nagyon örülök :) védőnőm meg is jegyezte hogy talán nem eszek semmit mert hogy decemberben az ünnepek alatt volt olyan kismamája aki 5kg felszedett. én meg csak pár dkg szedtem fel pedig én úgy éreztem hogy fel jött rám kb 3-5kg ünnepek alatt :) de szerencsére nem :)
2013. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Timcsikusz ***** válasza:
100%

Olyan aranyos vagy ezzel a kérdéssel:D

Én is kisbabát várok igaz csak 10 hetes vagyok eddig nem volt ilyen nagyon kívánósságom de előző terhességemnél volt olyan hogy hajnalba fel kellett kelnem és dagasztottam a fánk tésztát:D Annyira erősen rámtörtek ezek a dolgok

Én amondó vagyok amíg nem hízol sokat a cukrod is rendben addig élvezd ki a terhesség minden pillanatát:)

És nekem a legjobb emlékeim az evésről vannak annyira élveztem az ételeket!

2013. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen eddig nekem se voltak ilyen kívánós dolgaim, de azt biztosan elmondhatom, hogy ennyire nem ettem jóízűen semmit, mint most :D
2013. márc. 1. 17:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!