Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mostanában pozitívat tesztelők...

Mostanában pozitívat tesztelők hogy vagytok?

Figyelt kérdés
2013. márc. 1. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
elég jól, köszönöm:) 6 hetes vagyok pont ma:)
2013. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Vasarnap lesz 2 hete, hogy pozit teszteltem. Tegnap voltam 8 hetes es tok jol vagyok. Aldott allapotban... se rosszulletek semmi... csak ennek es aludnek egesz nap :)

Es te hogy vagy?

2013. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én ma teszteltem pozitívat, 4+1 hetes vagyok. Nagyon reménykedek, hogy minden rendben lesz, decemberben volt 5 hetesen egy vetélésem. Eddig minden ok, csak néha nagyon mensisen fáj a hasam, akkor beveszek magnéziumot.

Jó babavárást nektek!

2013. márc. 1. 16:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Neked is jo babavarast es kivanom, hogy minden rendben legyen. :)

Udv.: 2.

2013. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ket hete teszteltem pozit. Egy hete barnazok, szigoru fekves. Mivel nem mult el, ezert ma meg ket fekvest irt elo. Remelem nem lesz baj, es kozben a munkahelyemrol sem rugnak ki. Jo egeszseget mindenkinek!
2013. márc. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

En jol vagyok, pici cici fajdalom kivetelevel minden oke:-)


10+1hkm:)


Boldog baba varast

2013. márc. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!