Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdekelne, hogy valaki volt-e...

Érdekelne, hogy valaki volt-e már így? Sima szülés után is simán szült-e?

Figyelt kérdés
Nem értem ha az egyik babát 37-hétre szültem most akkor a másodikkal miért vagyok még egyben??????????ja és 38-hetes vagyok.Azt mondták,hogy ha az egyik baba pik pakk akkor azután már nagyon könnyű lesz a másik szülés már mint remélem,hogy simán fogom szülni nem császárral .

2013. márc. 1. 15:52
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Semmi garancia nincs arra hogy a másodikat ne hordanád 40 hétig azért mert az első 37.héten meg lett. Ja és minden szülés más és más.
2013. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Egyáltalán nem törvényszerű, hogy a második előbb jöjjön, mint az első. (Sőt, inkább örülj neki!) Attól, hogy a 39. vagy 40. héten indul meg a szülés, még lehet gyors és "könnyű" szülés. Nekem a 41. héten sem indult meg magától, ezért indították, de még úgy se lett császár, szóval emiatt kár is aggódnod :)

Szépet és gyorsat kívánok! :D

2013. márc. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első nekem is 37. hétre jött. Másodiknál is szinte biztos voltam,hogy hamar fog megszületni és olyan könnyen,mint az első.41 hetesen befeküdtem úgy volt indítják,de egyéb okok miatt megcsászároztak.
2013. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem az első szülésem 2 és fél óra alatt megvolt a második pedig 6 és fél óra. annyi volt a közös hogy mind a kettö öt nappal a kiírt időpont elött jöttek és mind a kettő lány.
2013. márc. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 1. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!