Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lombikosok! 5hét+5 napon volt...

Lombikosok! 5hét+5 napon volt már szívhang?

Figyelt kérdés
29 napja volt a leszívás, petezsák 11mm, szikhólyag ábrázolódik, 3mm-es embryópajzs, szívcső pulsatio még nem látható. Az orvos szerint már 4-5mm-nek kellene lennie, szívhanggal. Volt valakinek hasonló, hogy kicsit később látszott a szívhang?

2013. márc. 2. 07:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A fejlődés mindenkinél ugyanaz. Ha 6 hetes terhességről beszélünk, akkor már látszódnia kéne a szívhangnak.
2013. márc. 2. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elozo: az 5+5 az 5 hetes terhesseg nem? 6+0 -tol mondanak 6 hetes terhesseget nem?

Kerdezo: mikor mesz legkozelebb? Drukkolok! Majd jelentkezz!

2013. márc. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Betöltött 5 hét + 5 napon volt az első UH. (ciklus szerint)
2013. márc. 2. 07:41
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy hét múlva kell újra mennem UH-ra, addigra már látnia kell valamit, ezt mondta. Köszönöm szépen! :)
2013. márc. 2. 07:42
 5/13 anonim ***** válasza:
Szia, 5+2 naposan csak petezsák volt és csak egyet láttunk... rá egy hétre 5,1 és 2,2mm-es embrió, szívhanggal! :)
2013. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok lombikos, de 6+5 hetesen voltam először, és még akkor is csak üres petezsák volt. A doki ez alapján mondta, hogy 5+5-nek felel meg. Tehát 5+5-ön normális, ha még nincs szívhang.
2013. márc. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2es: 2 napról van szó, nem egy egész hétről. Mit kell szőrszált hasogatni? Nekem az összesnél volt szívhang ilyenkor már.
2013. márc. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Utolag lattam, h ketszer is beleirtam, h "nem" es igy tenyleg szarul hangzik mindenesetre szabalyos ciklusnal betoltott 6. hettol van - allitolag. Nem vagyok orvos, csak mar csillio forrast elolvastam. At tudom erezni a kerdezo helyzetet es gondoltam, ne legyen foloslegesen riogatva. Egyebken ma en is 5+5 (v 5+6) vagyok es holnap megyek ultrahangra es en is nagyon ideges vagyok. Persze alapbol nem kene, csak epp egy hete verzek es fekszem...
2013. márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy hét múlva kiderül, behozta-e a lemaradást. :) Megírom, mi lett.
2013. márc. 2. 19:31
 10/13 A kérdező kommentje:
Ma voltam UH-n, és minden rendben. :) 6mm-es embrió látható, szívpulzációval.
2013. márc. 8. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!