Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is türelmetlenül vártátok,...

Ti is türelmetlenül vártátok, hogy lássátok van-e szívhang?

Figyelt kérdés
Még van 1 hét, a vizsgálatig, de nagyon aggódok, hogy jó lesz-e minden... Hogy lesz-e szívhang.. Annyira szeretném, hogy legyen... (Sajnos már volt egyszer, hogy nem volt, és vetélés lett a vége... )

2013. febr. 14. 09:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Én türelmetlenül várom...Jövő hét szerdán megyek vissza. Akkor már lennie kell...


Tegnap láttunk egy 8 mm-es petezsákot! Már ez is egy élmény volt!

2013. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, annyira, hogy elmentem privát ultrahangra :D

Minden rendben lesz, szorítok Nektek!

2013. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 krisztivan ***** válasza:
Az elsőnél nem annyira izgultam.Nem volt szívhang:-(( A másodiknál még a 12.hetin is tiszta ideg voltam.Minden rendben,2.5 éves kisfiú:-)) Minden rendben lesz nálad is.Sok bolgodságot a terhességhez:-))
2013. febr. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én valahogy sosem aggódtam ezen, 8-10 hetes terhesen szoktam először menni, sőt, mivel magam is rosszul számoltam, ezért a harmadikkal már betöltött 11 hét lett, mire először eljutottam dokihoz. (Furcsa is volt, mert előbb éreztem mozogni, mint hogy a doki igazolta volna a terhességet. :o)


De! Ha lett volna vetélésem, vagy nagyon sokat kellett volna várni rá, akkor biztos én is jobban aggódtam volna, szóval megértelek!

Azért bízz benne, hogy ezúttal minden ok, és ne stresszelj, mert az biztos nem tesz jót!


Legjobbakat!

2013. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem 3. baba, szamitasaim szerint kb 5 hetes lehetek. A 2. babaval tul koran mentem, nem volt szivhang, az orvos megijesztett, hogy lehet, hogy rosszul fejlodik es missedab lesz a vege, ezert most nem akarok elobb, menni hanem kb 2-3 het mulva, hogy biztosan latsszon a szivhang. Rettenetes soka lesz a 2-3 het es NAGYON aggodok, hogy minden rendben legyen! (Mar 35,5 eves vagyok, igy a nagyobb rizikoju rendellenessegektol is rettegek...) Semmire nem igazan tudok koncentralni, csak a babara, es gondolkodom, hogy mi lesz, hogy lesz, szamolgatom, hogy mikor erkezhet... Sokat olvasom a Gyk-t is, es a sok lehetseges probleman is agyalok... Tudom, nem kellene, de nem tudok parancsolni magamnak :( Drukkolok neked/nektek is, hogy minden rendben legyen!
2013. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 6 hetes UH-on rá se kapcsolta a doki a szívhangot... úgy kellett külön kérni. De már akkor volt és azóta is mindig nagyon szívesen hallgatom. :) Olyan gyorsan ver, mint egy kis hörcsögnek. :)

Most 19 hetes vagyok és elvileg már lehetne hallgatni sztetoszkóppal (ami véletlenül pont van a munkahelyemen és kölcsön tudják adni), de még nem hallok vele semmit. Gondolom azért mert medence végi fekvésű a kicsim.

De majd megpróbálom jövő héten is meghallgatni.

Igazából azt kívánom, hogy bárcsak röntgen szemem lenne és bármikor be tudnék kukucskálni a hasamba, hogy éppen mekkora és mit csinál.

2013. febr. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Naná! Ráadásul mikor először mentem, még csak üres petezsák volt (pedig 7. héten mentem), így még 2,5 hetet kellett várnom, hogy halljam és lássam, minden rendben van.
2013. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!