Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség vagy méhen kívüli...

Terhesség vagy méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés
3 napja késik, tegnap nagyon halvány csíkos lett a teszt. Már ez is aggasztó, voltam már terhes ilyenkor már sötét csík volt, nem alig látható. Másrészt nem petefészek szurkálást érzek, hanem a baloldalon hátba is kisugárzó petefészek fájdalmat. (haspuffadásom és sajnos erősebb szélgörcsök is vannak) Lehet, hogy valami belgyógyászati probléma ? Terhesség? Méhen kívüli terhesség? Tapasztalataitok alapján melyik a legvalószínűbb?
2013. márc. 2. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet egy normál terhesség is, de biztosat csak az ultrahang tud mutatni!
2013. márc. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, az uh. , de arra sajnos még várnom kell egy hetet, azért próbálkozom itt érdeklődni.
2013. márc. 2. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:

A barátnőmnek a nemvárt után 6 nappal mutatott a teszt halvány pozit. Lehet most kevesebb a hcg-d, azért halvány. A méhen kívüli terhesség elég ritka, nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

Nekem a pozi teszt után fájt és szúrt mindenhol, de eszembe nem jutott, hogy méhen kívüli. Pozitívan kell hozzáállni. :)

Ha pozi lett a teszt, akkor valószínű van baba. Én tesztelnék 2 naponta, szerintem erősödni fog a csík. :)

2013. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most később volt peteérésed, azért halvány még a teszt. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni, csak mert mások a kísérőjelenségek, mint az előző terhességednél. Én is tök más dolgokat éreztem.
2013. márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az előző nem maradt meg. Talán ezért a túlzott aggódás. Köszönöm válaszokat.
2013. márc. 2. 13:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezt csakis az orvos tudja megmondani majd.
2013. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!