Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mennyire biztos a...

Szerintetek mennyire biztos a neme?

Figyelt kérdés

14 és 22 hetesen is azt mondták, hogy fiam lesz. Mennyire biztos? Az uh-n, mintha én is láttam volna valami zacsi félét:) Szerintetek? Azóta nem volt uh. Már van két lány, így felfoghatatlan, hogy sikerült összehozni egy fiút:D


30 hkm.


2013. márc. 3. 11:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége, hogy fiú, ha kétszer is azt mondták. Nekem már a 12 hetes ultrahangon azt mondta a doki, hogy 100%, hogy fiú lesz. Így is lett, a többi ultrahangon is azt mondták. A fiúkat hamarabb felismerik, nehezebb tévedni. Lányomnál viszont csak a 30 hetes uh-on mondták lánynak.
2013. márc. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha kétszer is biztosra mondták, akkor biztos. Te is láttad! Gratulálok a gyerekekhez!
2013. márc. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

A lányoknál nekem is csak a 30 hetes uh-n tudták megmondani.

2013. márc. 3. 11:51
 4/12 anonim ***** válasza:

Valószínű fiú.

Én kb. a 3. uh-n hittem csak el, hogy tényleg lányom lesz. Nekem már igen korán megmondták, a 12. héten, aztán ezt folyamatosan megerősítették (és 16 hetesen már 100%-ra mondta a dokim), de alig mertem elhinni, mert hát minden változhat, legalábbis amilyen tapasztalatokat hallok. :)


Szerintem, ha már 2x fiút mondtak, akkor biztos látnak valamit ott középen, úgyhogy azért kezdheted elhinni. :)

2013. márc. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez azért már nagy valószínűséégel fiú:)22 hetesen már jól látják,és 2 uh-on nem hiszem,hogy tévednek.Mekkorák a lányaid?
2013. márc. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, a fiút nehezebb elnézni, 22 hetesen azért már minden konkrétan jól látszik:)

Szerintem nagyon nagy meglepetés kéne hogy "lánnyá változzon".

Nekem a fiaimat 16 hetesen megmondták de éreztem is hogy fiúk, azok is lettek, pedig a kisebbre ezek után (16.hét után) már nem néztek rá így a nemére többet.

2013. márc. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
4 és 2 évesek a lányok. köszi a válaszokat:) Úgy érzem egy világ omolna bennem össze, ha kiderülne hogy mégis lány...
2013. márc. 3. 12:29
 8/12 anonim ***** válasza:
Csak nem Timi,és Flóra lányaid vannak?
2013. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
:) ismerjük egymást?
2013. márc. 3. 12:36
 10/12 anonim ***** válasza:
Azt hiszem igen:)Viki baba anyukája vagyok,nem tudom emlékszel-e rám:)
2013. márc. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!