Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szilikon cicivel volt...

Aki szilikon cicivel volt terhes, sokat nőtt a melle?

Figyelt kérdés
12hksm 26N
2013. márc. 3. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hatalmasat nőtt de ez szerintem hizas függő is mert en 20 kilót szedtem magamra.
2013. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is sokat híztam, de a melleim méretileg meg sem mozdultak.
2013. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez szilikontól független. Első terhességemnél nem volt még megcsináltatva, hatalmasak lettek pláne, mikor megszültem. Most van implim és most is ugyanúgy rengeteget nőttek. Most 21 hetesen két kosármérettel nagyobb melltartót veszek, mint a terhesség előtt. de van olyan barátnőm, akinek semmit nem változott a mellmérete egész terhesség alatt, ez teljesen egyén függő.
2013. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első terhességemnél egyáltalán nem nőtt meg, csak a szoptatás beindulásakor. Most második babámmal már 1 számmal és 1 kosárral nagyobbat hordok, sokat nőtt.
2013. márc. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!