Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb. mikor tudja megmondani az...

Kb. mikor tudja megmondani az orvos a baba nemét?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 09:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Van akinek már 12 hetesen megmondják, de 18.hétre általában, ha a baba is úgy fordul, akkor már még sztk-s 2d uh-n is meg tudják mondani bárkinek. És a kettő között is bármikor. Nekem mind2x a 18.héten mondták meg.
2013. márc. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a 12 hetes uh-n már látta, hogy fiú. Gép és doki függő. A 19 hetesen már biztos tudják.
2013. márc. 4. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hetesen még nem is nézték, de 18 hetesen már biztos volt. Gép függő nagyban. És persze baba függő is, mert van olyan ismerősöm, aki csak a 28 hetesen tudta meg, de akkor sem mondta a doki biztosra. Szóval sok mindentől függ.
2013. márc. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem azt mondta az orvosom, hogy a 18.hétre már elég nagy valószínűséggel, de a 24.heti 4d-n már teljesen biztosan meg lehet mondani, ha úgy fekszik a baba.A 12 hetesen lehet saccolni,de az még nem biztos.
2013. márc. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem 17. hétre mondták meg 4d ultrhangon 100% -ra mivel kisfiú és elég egyértelműen látszott :D
2013. márc. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
14 hetesen a 4D uh-on már egyértelmű volt, hogy kék bugyi :)
2013. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha bunkó az orvos és szar az UH készülék, akkor azt mondja "Majd megtudja hogy ha megszületett" (ettől konkrétan sírva jöttem ki, olyan szemét stílusa volt). Aztán a jófej doki a jó UH készülékkel nekem 20 hetesen mondta meg.
2013. márc. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én a 12hetesen tudtam meg, hogy fiam lesz.
2013. márc. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6-ból 3-nál már a 12 hetes uh-n megmondták, a többinél később. Attól függ, hogy megmutatja-e magát a baba.
2013. márc. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!