Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hányadik héten jelentkez...

Kinek hányadik héten jelentkezett a terhessége alatt hasfájás? Elsősorban tapasztalatokra lennék kiváncsi és ha akad valaki aki hasonló cipőben járt légyszi irja meg a tapasztalatait.

Figyelt kérdés
A párommal 5 hónapja próbálkozunk a babával és mostanában kb.3 hete szúrdogál és egyre jobban görcsöl a hasam petefészek környékén.Olvastam h lehet a méhszalagok nyúlása stb. Múlt hónapban még megjött bár ennek ellenére csináltam tesztet de negatív lett.Ha jól sejtem és most összejöhetett,akkor nem korai még érezni kb. akkor 4 hetes lehet. Tesztre költöttem már nem keveset :( Még várok egy kicsit. Szerintetek?

#terhesség alatti hasfájás #feltételezett terhesség
2013. márc. 4. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:

A méhszalagok akkor kezdenek el nyúlni, amikor már van mitől. Egyelőre nincs mitől, mert nem nő a méhed.

Senki nem fogja tudni megmondani, hogy te most terhes lettél-e vagy sem. Vegyél tesztet (x-epil 200 Ft és nagyon jó), ha késik, megcsinálod. Kár ennyire rágörcsölni, ettől nem lesz jobb.

Jönni fog a baba, ne aggódj!

2013. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem is várj még egy kicsit. ha nem jön meg, tesztelj. tudom, h a remény hal me utoljára, de a pozitív tesztig sajnos többnyire nincs miről beszélni. amúgy meg mindenki mást érez a terhesség elején, ahogy a közelgő menstruáció előjelei és egyénenként változóak. fura módon viszont a kettő egybeesik a nők többségénél, szóval, amikor neked "szúrdogál meg görcsöl", akkor lehet, h nem a méhszalagok nyúlnak, hanem épp egy erős menzesz előkészületeit érzed és két nap múlva megjön. ha szerinted ninc sértelme tesztet csinálni, hát itt kérdezni pléáne ninc sértelme. sem okosabb sem biztosabb választ nem tudunk adni a kellő időben (azaz nem túl korán) elvégzett tesztnél.
2013. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Csak hogy megcáfoljam az első válaszolót,nekem igen is volt hasszurkálás meg görcsölés 4 HETESEN!!!!Ezért is jöttem el táppénzre,mert nekem olyan mértékű volt a petefészek fájdalom,hogy alig tudtam lábra állni is,és megijedtem,hogy elvetélek.Elmentem 4 és fél hetesen a dokihoz,és mondta,hogy ez teljesen normális hogy ezt érzem a terhesség elején,ugyanis attól,hogy a baba még nagyon kicsi,attól a terhességi hormonok hatására a szövetek már rendeződnek át!!!

Kedves kérdező,addig amíg nem marad el a menzeszed,addig a hasszurkád és görcsölésed lehet terhességtől is,de nemvárt is okozhatja.Várd meg míg elmarad és csinálj tesztet.

Megy neked a drukk.


30+6 hkm

2013. márc. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Görcsök már a nemvárt mensi időpontjában is előfordulhatnak, meg hasszúrka is, viszont a méhtartó szalagok nyúlása csak később érződik.
2013. márc. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem voltak görcseim kb. a pozitív teszttől úgy kb. még 1 hétig, de azok nem a méhszalagok voltak. Majd elmúlt, de úgy 8-10 hetes várandósságom óta hirtelen mozdulattól, vagy köhögéstől, tüsszentéstől, majd bepisilek úgy fáj, na ezek már a méhszalagok. :-) Néha elfelejtem hogy babás vagyok, fekszem az oldalamon és "átdobom" magam a másik oldalamra, na aaaz kegyetlen, ilyet ne csinálj soha. :-)
2013. márc. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!