Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki Budapesten járt terhesgond...

Aki Budapesten járt terhesgondozásra, illetve ott szült és nem fizetett egy forintot sem a dokinak, az kihez járt, kinél szült?

Figyelt kérdés

Melyik kórházban, melyik orvosnál? Ez kerület szerint működik egyébként, hogy hova vagyok bejelentve vagy bármelyik kórházba bemehetek, hogy ott szeretnék szülni?


Még nem várok babát, de hamarosan szeretnénk és nem szívesen fizetnék olyan rengeteg pénzt egy orvosnak, ha mástól megkapom ugyanazt ingyen! Inkább a babára fordítanám azt a pénzt. Többször olvastam már ezen az oldalon, hogy vannak, akik nem magán dokihoz jártak mégis jobb ellátást kaptak, mint egy magánorvosnál. Na egy ilyet keresek én is!:)


2013. márc. 4. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nincs fogadott orvosod, akkor csak abba a kerületbe mehetsz terhes gomdozásra, ahová tartozol!

A védőnő ad beutalót, elmész, kivárom a sorod az sztk rendelésen, és mindig az vizsgál meg, aki épp rendel.

Ha majd szülsz, akkor bemész abba a kórházba ahová tartozol, és annál szülsz, aki épp ügyel, és ha vége a müszakának, akkor az fejezi be a szülésed, aki épp utánna ügyel!

2013. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 liony20 ***** válasza:
a nőgyogyi nálam úgy müködött hogy sztk igen.. de hogy ahhoz mentem aki épp bent volt az hülyeség.. én egy orvoshoz jártam igaz megbántam de ő rendelt midnig vissza és kértem lent úgy időpontot... ha a 11ben vagy akkor nem ajánlom ezt a doki Nyulasi Gábor... most máshoz járok de nem fogok összevissza...
2013. márc. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez az ahhoz járok, aki éppen bent van nekem is fura. Csak azért mondom, mert pl. ha másik orvoshoz mentem eddig (pl. fogorvos), akkor mindig akkorra adta a következő időpontot, amikor ő volt bent. A nőgyógyásznál is így lenne logikus, de nem értek igazán hozzá.:)


Köszönöm az orvos nevét, akkor lehetőleg kerülöm.:) Még csak most fogok Budapestre költözni a 9. kerületbe, de ha minden jól megy, akkor a babát már szeretném a 11. kerületben megszülni.:) Tényleg olyankor mi van ha terhesség közben költözünk?

2013. márc. 4. 17:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Sztk-ba (Örs vezér tere) jártam terhesgondozásra és mindig ugyanahhoz az orvoshoz kellett visszamennem.

Az Uzsokiban szültem ügyeletesnél. 14 óra vajúdás volt, éjjel 3-tól este 1/4 6-ig 3 műszaknyi dokival és szülésznővel találkoztam, de nagyon aranyos volt mindenki.

A szülésznő vmilyen Gizi volt, a doktornő, akinél megszületett a baba, Lajis Tímea.

Nagyon elégedett vagyok az sztk-s és a kórházi orvosokkal is. Senki nem kapott semmit. Nem bántam meg, hogy nem volt orvosom, szerintem így is teljesen figyelmet kaptam.

2013. márc. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Na pont ilyenekre gondoltam!:) Köszönöm neked is a választ! Örülnék, ha nekem is ilyen szerencsém lenne. Kicsit félek tőle, hogy hülye orvosokat fogok ki, de hát ez benne van a pakliban akkor is, ha fogadott orvosom van és akkor még anyagilag is megjárom.:)
2013. márc. 4. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!