Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Anyukák, volt valakinek ilyen...

Anyukák, volt valakinek ilyen baktériuma a vizeletebe terhesseg alatt?

Figyelt kérdés

STENOTROPHOMONAS MALTOPHILIA

valaki tudna rola irni valamit esetleg ? mit kaptatok ra ? hogyan kezeltek nektek ?

35hetes vagyok ,tegnap jottek le az eredmenyeim ,es az hogy ilyen baci van a vizeletembe. a doktorno aki ezzel foglalkozik szabadsagon van es csak jovo het kedden mehetek hozza. a kornyeken nincs mas ilyen orvos. a nogyogyaszom azmondta h ez valami ritka bakterium . valaki valamit ???


2013. márc. 5. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom hasznos információ vagy sem, de nálunk gyereknek volt vizelet probléma és kitenyészett egy ritka baci, ami szám szerint se volt vészes és nem adtak rá semmit sem neki. És valóban nem is volt belőle gond.... Steril vizeletet venni nem könnyű dolog, bármilyen baci bekerülhet, ami igazából nem is a vizeletben volt amúgy.
2013. márc. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a vizeletedben volt....lehet a kis edényke nem volt tiszta amibe a pisiltél...vagy a kórház ahol le kellett adnod, nem figyeltek a vizelet vizsgálata közben a megfelelő higiéniára.


Ezt találtam neten: [link]

2013. márc. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jaj nagyon szepen koszonom ,enis kerestem rola ,de nemtalaltam semmit, megyek is elolvasom . :)
2013. márc. 5. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!