Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős hasi szurást érzek alul...

Erős hasi szurást érzek alul a jobb oldalon, márvagy 10perce nem akar elmulni, ez normális? Csak tulaggodom? 19hkm

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 13:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha járkálokugy intenzívebben fáj. Még ágyba voltam, szoval csak azt se mondhatom hogy elötte megeröltettem magam, csak ideges voltam. Számit ez valamit? nemtudom... Várom válaszaitokat!
2013. márc. 5. 13:06
 2/6 liony20 ***** válasza:
egy ismimnek ugyanez volt elküldtem dokihoz mert az én terhességem alatt ilyen nem volt.. és neki rosszabbodott is de semmi baja nem volt végülis... de én a helyedben megnézetném
2013. márc. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ha akárhol megnyomod a hasad és akkor is jobb oldalt lenn fáj, megvan az eséje egy vakbélgyulladásnak. Ha igy van, azonnal hivj mentöt.
2013. márc. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 cavalli ***** válasza:
Velem ugyan ez votl múlt héten, és valami gyulladást ki is mutatott a vérképem. Én konkrétan ülni sem tudtam anynira fájt, de nekem konkrétan a petefészkem fájt. Szerintem feküdj le, szedj magnéziumot és , ha estig nem múlik el akkor doki.
2013. márc. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 cavalli ***** válasza:
Ja, én is 19 hetes vagyok. :)
2013. márc. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a méhtartó szalagok nyúlását érzed! De ha nyugtalanít, és nem múlik el, menj dokihoz! Nyugi, a vakbélgyulladás nem csak hasi szúrást okoz, hanem nagyon komoly hasi fájdalmat.
2013. márc. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!