Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok. Megvolt...

5 hetes terhes vagyok. Megvolt az első terhes vizsgálatom, azt mondta az orvos, hogy nincs szívhangja lehet, hogy nem él! Nem korai még a szívhang?

Figyelt kérdés
2011. jún. 8. 20:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sem volt még 5 hetesen szívhang. 7 hetesen viszont már igen. Szerintem még korai. Ne idegeskedj.

Mikorra hívott vissza?

2011. jún. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%
Amikor 5 hetesen voltam én is így járta, azóta tudom, hogy min a 6. hétig érdemes várni az uh-gal.
2011. jún. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
1 hét múlva kell mennem.Miért kell azt mondani egy orvosnak,hogy lehet nem él???Miért nem azt mondja minden rendben lehet a méretekből tippelve,de még korai a szívhang.Sajnos vannak ilyen orvosok is,pedig nem volt olcsó!
2011. jún. 8. 20:32
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok a babához!


Én is öthetes vagyok, a doki azt mondta, csak a 7-8. héten menjek, mert akkora lesz tutira szívhang. Szóval semmi ok az aggodalomra!

2011. jún. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Atya világ, válts orvost, ha már most ijesztget, mi lesz később. De most komolyan mondom: VÁLTS ORVOST.
2011. jún. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a következöt mondta az 5-ik hét végén.


Látja a petezsákot, terhes vagyok. Nincs még szívhang, de nem is kell hogy legyen. majd 12-ik héten menjek vissza. ha elkezdenék vérezni akkor menjek az ügyeletre, ilyen korai terhesség még leválhat vagy is elmondta hogy van kockázat.


volt egy ismerösöm neki egyenes azt mondta a doki hogy elhalt terhesség és menjen vissza kikaparásra. erre a barátnöm azt mondta hogy nem, elmegy egy másik dokihoz, aki egy hét múlva látta a szívhangot.

2011. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

ne legyél ideges

lehet azért mondta hogy ne éld bele magad

sok nő van akinek méhen kívűli stb..

2 hét múlva már tuti biztosan pulzálni fog a kis szive.

pontosabban megtermékenyítéstől fogva 20 napon kezd el "verni "

2011. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
92%
Én egy pozitív teszt után mentem orvoshoz, meg elmaradt menstruáció után, soha nem késett, de akkor igen és persze tervezett volt a baba. Elmentem orvoshoz 5-6 hetes terhesen és azt mondta hogy a tesztel kitörölhetem a fenekem, nem vagyok terhes, persze ebbe nem nyugodtam bele. Köv. héten elmentem megint mondtam hogy mi a helyzet, megint vizsgálat, akkor azt mondta hogy igen méhen kívüli terhes vagyok, mehetek a kórházba és kaparás... Mondtam hogy még nem, én várok és igazam lett...Elértem hogy 1 hét múlva megint fogadjon 7-8 hetes terhes voltam akkor és már ő is látta csodák csodájára...Most a kislányom egészséges, lassan 4 éves...
2011. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
86%

milyen érdekes hogy manapság már a dokikban sem lehet megbízni


durva lesz amit írok de azokat a kismamákat akiket az orvosok elküldenek mert leszarják őket mert nem fizet nekik ezerrel, meg kitalálja hogy méhen kívűli meg küretre menjen


annak idején jobb lett volna ha az apja lábán folyt volna le !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. jún. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Hát hallod ez az orvos nem normális! Én többet biztos be nem tenném hozzá a lábam!! 5 hetesen még korai a szívhang! Kb. 2 hét múlva menj el újra, addigra már biztosan lesz! Ne aggódj, minden rendben lesz! :)
2011. jún. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!