Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes egy negatív...

Lehetek terhes egy negatív teszt után?

Figyelt kérdés

Másodikán kellett volna megjönnie, bár nekem hajlamos késni; bár az utóbbi időben viszonylag követhető volt.

Igazából nem is emiatt gondolok terhességre, hanem a tünetek. Ilyen korai szakaszban lehetnek már tünetek? Leírom az enyémeket:

Úgy egy másfél hete folyton émelyeg a gyomrom, de nem is csak reggel, szinte egész nap (mintha enyhe gyomorsavam is lenne). Sok kajától undorodom, nem is igen kívánok enni (általában kiszedek egy tál főtt ételt és ott is hagyom a nagyját), inkább csak gyümölcsöt, zsemlét. Kávétól rosszul vagyok, máskor minden reggel ittam tejeskávét.

Ma különösen fura volt: van egy virslifajta, amit régóta eszünk, ma estére is azt ettünk a párommal és valahogy undorító szaga volt. Párom szerint viszont csak olyan, mint máskor. De a tejjel is így voltam, meg más étellel.

A tünetek miatt csináltam ma tesztet, de negatív lett.

Azt olvastam, van mellfeszülés is, na ebből semmit sem észleltem.


2013. márc. 5. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
ha ilyen tünetek vannak akkor a teszt is kimutatná.....szerintem ez valami más lesz...el kellene menned orvoshoz szerintem ha nem jön meg .....
2013. márc. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ha jövő hétig nem jön meg, el fogok menni.
2013. márc. 5. 21:22
 3/8 anonim ***** válasza:

A teszt csak negatív irányba tud tévedni.

Ha pozitív,akkor az tuti!

2013. márc. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A tüneteid tényleg utalhatnak terhességre..Én anno kétszer teszteltem negatívat mielőtt pozi lett,nekem nagyon későn mutatta ki.
2013. márc. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam pont a mellfeszülés hiánya és a kávétól való undorodás tette gyanússá, hogy baba lehet a dologban, több tesztet csináltam,1 hét késés után mutatta csak ki.
2013. márc. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha nem pont a ciklus közepén lettél terhes, akkor a vérzésed késhet, a teszt pedig lehet negatív. A tüneteid kicsit korainak tűnnek, de ez egyéni érzékenység kérdése. Ha pár nap múlva, még mindig se mensi, se pozi teszt, akkor irány az orvos.
2013. márc. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz! Nekem az első babánál csak 9 nap késés után lett először pozitív a teszt! Pár nap múlva ismételj!
2013. márc. 6. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kb. mikor ismételjem a tesztet, ha tegnap volt?

Nagyon ideges vagyok, mert nem jókor jönne. :(

2013. márc. 6. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!