Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen legjobb sport az...

Terhesen legjobb sport az úszás! Ti szoktatok úszni?

Figyelt kérdés
Én rendszeresen nem úszok, de most voltunk wellness hétvégén és kipróbáltam. Rettentően jól esett és a hasamat egyáltalán nem bántotta, nem erőltette meg. Sajnálom, hogy nem úszhatok minden nap.
2013. márc. 6. 10:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem hiányzik nagyon a mozgás, néha rámtör az úszhatnék, de van egy hülye félelmem a fertőzésektől. Pedig sosem kaptam el semmit uszodából, most mégsem bírok ezen túllépni. Úgyhogy eddig csak egyszer úsztam. Biztos valami fóbia ez nálam. :(
2013. márc. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is rettentően aggódtam a fertőzéstől, de szerintem csak azért, mert itt mindenki ezzel idegesíti a másikat. Őrülök, hogy végül mertem úszni és természetesen semmi fertőzést nem kaptam.
2013. márc. 6. 10:56
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem sajnos. :( Időm nincs rá. 1 mert dolgozok és négykor végzek a másik, hogy van egy kétévesem akit el kell látnom és én inkább őrá fordítom a maradék időmet.

A nagylányomnak most középfül gyulladása így hát sajnos neki kilőve most egy darabi az is, hogy közösen menjünk. De az a baj, ha közösen megyünk akkor én csak nem úgy úszok ahogy kellene. Na mind egy bonyolult. Én most kismama tornázok, meg kiadósan sétálok és jót tesz és nagyon jól is esik. Te tornázol kedves kérdező meg második válaszoló?

Mennyi idős terhesek vagytok? Én 17 hetes.

2013. márc. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretnék úszni de ugyanúgy mint ti, én is rettenetesen félek a fertőzésektől. Főleg, hogy már nem is egyszer kaptam el bőrbetegséget uszodában/strandon. Így nem merek belevágni :(
2013. márc. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta az orvos és a védőnő is, hogy az uszodát, medencéket kerüljem a fertőzések miatt. Csak nagyobb nyílt vizekbe (Balaton, tenger) menjek bele.

De én azokba is csak addig merészkedtem, hogy 'ott' még pont ne érjen bele.

Nem akartam összeszedni semmit, mai esetleg veszélybe sodorná a babát.

2013. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

December elején szültem, így az egész nyarat végigúsztam.

Tóparton van a nyaralónk, ott töltöttük majdnem az egész nyarat, ettől nem féltem.

Strandra, uszodába viszont nem mennék nem terhesen sem. Van rossz tapasztalatom, annyi elég volt.

2013. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nekem is ez az érzésem, hogy tóban inkább úsznék, mint uszodában, de ahhoz meg hideg van. 24 hetes vagyok egyébként. Mire elég melegek lesznek a tavak, kint lesz a gyerek (június vége). :)
2013. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!