Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek érdemes megpróbálni?

Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés

Két hónapja próbálkozunk a babával,eddig sikertelenül!

Mielőtt neki vágtunk volna a mensim normális és rendszeres volt,viszont az utóbbi két hónapban teljesen kiszámíthatatlan lett a ciklusom!

Gondolkozom rajta,hogy megpróbálom a cickafark és palástfű teát!

Mit gondoltok a teákról,van valakinek valamilyen tapasztalata velük?


2013. márc. 6. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A mensid zavarait (ha korábban normális volt) nem olyan probléma okozza, amire teáznod kellene. Egyszerűen csak túl sokat foglalkoztok vele. Pokoli nehéz, de ha nem jár mindig ezen az agyad, akkor visszatér a rendes kerékvágásba! Először ezt próbáld meg, ne a teákat.
2013. márc. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
meg kell erősítsem az előttem szólót. én ugyan így voltam mint te! az első két sikertelen hónapot végig paráztam és úgy voltam vele,h. akkor szúszááá, és ha a 3.ban sem sikerül,akkor tea, utána doki,kivizsgálás. de a 3.ban össze jött. igaz próbáltam is kevésbé stresszelni rajta, főleg, h. már mindenki mondta a környezetemben, h. ez nem tesz jót, ráadásul a párom is kiakadt rám 2x is. itt elégeltem meg az ezen való stresszelést. a következő hónapban sikerült is! :) úgyhogy szúszááá! ;)
2013. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
mi is igy voltunk, augusztus végén teszteltem pozitivat, júliusban kétszer is megvolt én is összevoltam teljesen zavarodva, nagyon sok tesztet megcsináltam potyára, 2-3 hónap volt amig majdnem mindennap probálkoztunk aztán amikor megbeszéltük hogy nem görcsölünk rá jön ha jönni akar akkor már ott is voltak
2013. márc. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először ne teákkal próbálkozz. Egyszerűen csak ne görcsölj rá ennyire. Kicsit nyugodj le, jönni fog a baba, de ha ennyire csak ez jár a fejedben, akkor minél később jön.
2013. márc. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Először is, szerintem sem szabad rágörcsölni.

Én az ötödik hónapban kezdtem el inni a teákat, és az első teás hónapban pozitívat teszteltem a végén. :) Nem tudom, hogy ennek köszönhető vagy sem...

2013. márc. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!