Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti minden esetben mentővel...

Ti minden esetben mentővel fogtok a kórházba bemenni?

Figyelt kérdés
Értem ezt,hogy elfolyik a magzatvíz vagy ha fájásaid vannak?
2013. márc. 6. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez teljesen az adott helyzettől függ. Pl nálunk előbb érek be autóval mint a mentő kijönne. Azért ha nincs baj, akkor ne vegyük el a betegektől a mentőt.
2013. márc. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem eszemben sem volt.

Én még 41 hetesen is vezettem.

A férjem vitt be amikor fájásaim lettek.:)

2013. márc. 6. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

a mentő 'ingyenes', de taxival gyorsabb...


de a legtöbb esetben Apuka viszi be Anyukát a kórházba

2013. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nekünk pl. nincs autónk... nagy dilemmában vagyok,hogy taxi vagy mentő...a védőnő a mentőt javasolta,de állítólag csak órák múlva jönnek ki. a taxi meg 6000ft-ért vinne be a kórházba. de szerintem olyan pánikba esek akkor,hogy mindegynek fogom gondolni azt a 6E ft-ot :)
2013. márc. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hát én gyalog terveztem, mert 2 saroknyira van a kórház tőlünk, aztán végül már előtte befektettek, így még ennél is rövidebb volt a séta :)
2013. márc. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ahol van autó, és történetesen apuka tud vezetni, akkor ott tuti kocsival mennek...pl mi is úgy mentünk, viszont barátnőm pl nem taxit, meg mentőt, hanem a barátnőjét hívta!

Én mentőt nem várnék!! persze szükség törvényt bont :)

2013. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha nagy baj van, hívj mentőt - de az tényleg elsősorban nem a szülő nőkért van.


Ha nincs kocsitok, tényleg jó előre megbeszélni egy közeli jóbaráttal, hogy hadd hívd bármikor, ha menni kell.


Ha nincs barát sem, akkor taxi. Még a nőgyógyász nagybátyám is ezt javasolta. A mentő szülő nőhöz általában nem jön ki túl hamar, hiszem közben lehet, hogy sokkal fontosabb esethez kell(ene) kiérnie.

Szóval taxi!

2013. márc. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

1. baba: taxi

2. baba: bkv

3. baba: mentő-rohammentő, negyedóra alatt kint voltak és szirénézva mentünk.

2013. márc. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Nincs autónk, ismerősöket ugrasztani váratlan helyzetre nem tudtunk.
2013. márc. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eddig ötször szültem, mindig mi mentünk be szülni. Gyors szüléseim voltak, de mentőre azért nem lett volna szükéség. Persze ha nincs autótok, és már nagyon erősek a fájások, vagy ha valami veszélyhelyzet van, lehet mentővel is menni...
2013. márc. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!