Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetes kismamák, hogy...

15 hetes kismamák, hogy érzitek magatokat? Nöl már a hasatok?

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 10:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.majd a 18-20dik hétteől fogod jobban észrevenni.én mondjuk szerencsés voltam.télen voltam terhes és senki nem vette észre.munkából mentem szülni.honnan irsz?
2009. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

16 hetes kismama vagyok es most kezdem eszrevenni, hogy no a pocim de a kivuallok nem latjak. Most kezdem erezni, hogy szoritanak a nadragok, nem tudom rendesen osszegombolni oket. Sajnos en meg neha rosszul vagyok de nem annyira nehez mint az elejen. Jo nagyokat birok aludni. Viszont a melleim megnottek foleg most a 16 het korul. Egy szammal nagyobb a meretem es a kosarszam is. :)

Boldog babavarast minden kismamanak!

2009. szept. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én 15hetes múltam és már nagyon is látszik hogy babás vagyok, ismerősők,barátok,szomszédok gratulálnak és elvannak képedve hogy milyen nagy a pocakom. Hisz pedig előtte nem volt semmi felesleg rajta.

Aranyos kis kerek kemény pocika :)

2009. szept. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14+4 hetes vagyok. Kicsit látszik a pocak, de még nem feltünő. Bő felsőben észre sem venni. A nadrágjaim közül néhány már szorít, de érdekes, csak 2 kg-t szedtem fel eddig. Azt mondták, inkább az arcomon lehet észrevenni, hogy terhes vagyok.
2009. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok,állandóan hányok,eddig 5kilót fogytam:)ez látszik is azok szerint,akikkel régebben találkoztam.ez nem baj,mert túlsúllyal kezdtem aterhességet.de én érzem,hogy a pocim kicsit nőtt,feszült,de rajtam kívül ez senkinek nem tűnik fel:)
2009. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!