Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól kell a babám minden...

Mikortól kell a babám minden mocorgását érezzem?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok. Van, amikor le sem lehet csapni a babámat, máskor meg bolondulok meg tőle, annyira csendben van. Semmihez sem tudom kötni, sem fronthoz, sem pedig ahhoz, hogy mit eszek vagy mit iszok. Amíg érzem, feltételezem, hogy semmi baj, de van, hogy egyetlenegyet rúg, és utána megint semmi órákon keresztül. És inkább reggel mocorog meg délelőtt, délután nagyon csendben van. Ha nagyon figyelek, kb. 6* érezme egy nap. Másnál hogy volt? Már hetek óta érzem őt, minden nap, de minden nap változóan.
2009. szept. 13. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Mozog ő, alig áll meg, még álmában is kalimpál a kis kezeivel, lábaival, csak még akkora helye van, hogy bőven elfér és nem érzed amikor bukfencezik a pocidban. Én is így éreztem egészen a 30.hétig. Addig csak fekve érzékeltem a mozgásait, minden rezdülését a 30-31. héttől érzem, akkor már nagyon elbújni nem tud. Most meg már azért mozog többet, mert kicsi a helye, de inkább csak nyomja ki magát, nyújtózkodik. Nekem a legjobban a szénsevas ásványvíztől indul be, a kólától viszont vígan alszik. :))

Boldog babaváró napokat!:)


37hetes pocis

2009. szept. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Inkább délelőtt van ébren, ma egész délelőtt mocorgott. Délután hallgat nagyokat
2009. szept. 14. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!