Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Okozhat olyan problémát a...

Okozhat olyan problémát a fogamzásgátló hogy nem jön meg vagy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok, főleg anyukákhoz, hogy el kezdtem szedni egy új gyógyszert 3 hónapja előtte évekig szedtem egyfajtát és soha semmilyen problémám nem volt a menszeszemmel és a fájdalmakkal sem. Viszont most hogy váltottam az első adag után normálisan megjött a vérzésem viszont a második adag után nem jött meg egyáltalán.Egy hétig szedtem antibiotikumot de csak kb 2 szem gyógyszert vehettem be egyidejüleg az antibiotikummal mert pont elfogyott az a havi adag. Elment az orvoshoz de még nem látott semmit azt mondta lehet terhesség csak még nagyon korai.2 napra rá csináltam tesztet és negatív volt. Most megint meg kellene hogy jöjjön de nem igazán érzek rá jelet viszont gyakran fáj a fejem szédülök és hányingerem is van. Elég változékony a hangulatom és kb.3szor volt barna pecsételésem. Ha nem jön meg a hétvégén hétfőn megyek megyek az orvoshoz. Mit gondoltok lehetek terhes?
2013. márc. 7. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani a nőgyógyászok, hogy 2 gyógyszer váltása között használjunk már fogamzásgátló módszert. Ebbe benne van az, hogy nem kizárt...


Hétfőig csinálj még tesztet, hátha...

2013. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
már helyett mást akartam írni ;)
2013. márc. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A teszt vagy a doki tud választ adni a kérdésedre!
2013. márc. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!