Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A MÁV kórházban minden orvos...

A MÁV kórházban minden orvos szobájában van hüvelyi ultrahang? Vagy ha szerencsém van, akkor van, ha nincs, adnak külön időpontot, és vissza kell menni? Vagy esetleg van olyan, hogy rögtön átküldenek, ha nincs a szobában?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!

2013. márc. 7. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos hogy jól értem a kérdést, de az uh gépen megvan mind a két eszköz.. ha kell hasi, ha kell hüvelyi. (tehát egy gépen megvan mind a két kimenet, bocsi, ennél hülyébben nem tudtam leírni, de remélem erre gondoltál)
2013. márc. 7. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:) Köszönöm, de nem erre gondoltam. :) Én is hihetetlen bonyolultam írtam le a kérdést... :S :)

Szóval úgy értem, hogy ha bemegyek egy orvoshoz, akkor rögtön meg tudja csinálni az ultrahangot, tehát nem kell új időpontot kérnem arra külön? Vagy nincs minden nőgyógyászati szobában ultrahang?

2013. márc. 7. 17:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocsi, akkor nagyon félreértettem :)

Meg tudja csinálni, külön nem kell érte időpontot kérni.

(legalábbis én még nem találkoztam ilyen szituval)

Van olyan "kezelő" vagy "vizsgáló" vagy nem is tudom minek hívjam, ahol nincs uh.. de ott nekem max csak varratot szedtek. Ha eleve úgy mész hogy vizsgálatra, nem fognak küldözgetni meg csak azért visszahívni mert kell uh. Fel vannak rá készülve, hogy bármikor kell.

2013. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm. :)

Kislányommal szakrendelőben voltam, ahol mázlim volt, hogy annál az orvosnál, akihez mentem, volt UH, de sok másik szobában nem volt, és akkor időpontot kellett kérniük külön.

Most a MÁV kórházba fogok menni (még kicsit később, mert csak 4+3 vagyok... :)), ezek szerint akkor ott egyből megcsinálják.

Még egyszer köszönöm a választ! :)

2013. márc. 7. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Igazából több oldalról is megtapasztaltam ott a dolgokat.

Voltam már "utcáról beesős", feküdtem is bent 2 hétig, mentem oda vissza kontrollra, de most onnan van az orvosom is ahova magánba járok. Mindig kéznél volt minden.

Remélem nálad is így lesz és nem vezettelek félre!

Jó kezekben leszel, jó dokik vannak ott!

Gratulálok a babához! :)

2013. márc. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ és a biztatást! Még csak 3 hét múlva megyek, mert még pici a baba, de remélem én is, akkor már majd rögtön meg tudják nézni UH-val, hogy hogy dobog a szíve... :)

Jó babavárást!

2013. márc. 8. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!