Terhes lehetek e?

Figyelt kérdés

6-hete menstruálás közben volt szexuális kapcsolatom ( használtunk óvszert) azóta nem feküdtem le senkivel, és most már 10-napja késik a menzeszem, volt egy kis barnás folyás a napokban és ennyi...

Terhes lennék? Lehet hogy ki lyukadt az óvszer? Ami még lényeges hogy a fiú el sem élvezett.



2013. márc. 7. 15:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem élvezett el, akkor kicsi az esélye a terhességnek. 10 nap késés után már a teszt 100 %-ra kimutatja, hogy terhes vagy e.
2013. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csináltam tesztet 4-napja és negatív volt. De akkor ha nem vagyok terhes mi lehet a baj?
2013. márc. 7. 15:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Elég kevés rá az esély a leírtak alapján, ha az ember együtt volt valakivel, akkor mindig van rá esély.


Vsz. valami hormonzavarról van inkább szó, vagy más nőgyógyászati gondról.

Ha netán fiatalabb vagy, akkor meg amúgy is előfordulhat késés.

Egy terhességi teszt eloszlathatja a kétségeket. Ha negatív, és továbbra sem jön meg, akkor azért menj el orvoshoz, hogy kiderüljön, mi a gond.

2013. márc. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Szinte kizárt, hogy terhes legyél. Valószínűleg szimplán az idegesség okozza a menstruációd késését-kimaradását. Ha megnyugszol, megjön.
2013. márc. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha menses alatt történt és nem volt ejakuláció, sőt a teszt is negatív, nem vagy terhes! ha nem jön meg pár napon belül, keress fel egy dokit!
2013. márc. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Várok még Hétfőig és ha semmi akkor el megyek dokihoz.
2013. márc. 8. 01:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!