Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most 6-7 hetes mamik, hogy...

Most 6-7 hetes mamik, hogy erzitek magatokat? Megvolt az elso ultrahang? Mekkora volt a pici?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 17:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 7 hetes. Múlt héten voltam ultrahangon, akkor még csak 3 mm-es petezsákot láttak. Nem nagyon van tünetem, csak néha fájdogál a derekem, meg a méhemnél szúrkál. Ja és a melleim nagyobbak mint eddig :)
2013. márc. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Az en melleim is duzzadtak. A hasam pedig puffadt. Mikor kell ujra menned?
2013. márc. 7. 17:54
 3/15 anonim ***** válasza:
6 hetes vagyok,semmit nem tudok enni,minden kaja gondolatától rosszul vagyok. Holnap megyek dokihoz,hétfön UH,de enyhén vérzek ugyhogy feküdnöm kell. remélem nem lesz semmi baj.
2013. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Március 19-én kell mennem újra. Remélem akkor már lehet hallani a szívhangját is. Te voltál már dokinál?

2013. márc. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
En is 6 hetes vagyok, en is verzek, en is fekszem, mar 2. hete... Ez megvisel es sztem mar hiztam is e miatt kb 3-5kg. :-( Vasarnap voltam utoljara uh-n, az menzi szerint 6+0 volt, de meg nem volt szivhang, par nappal fiatalabb lehet. Legkozelebb jovo het kozepen lesz vizsgalat.
2013. márc. 7. 19:08
 6/15 Jubilee ***** válasza:
Feküdj sokat! Pihenj! Sajnos nekem ma elment a kisbabám, 6+ 3 naposan. Én is véreztem! Kívánom, hogy veled, veletek minden rendben legyen!
2013. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma? Nagyon, nagyon sajnalom! :-( Korabban is vereztel, vagy csak ma hirtelen? Kivanom, hogy hamar osszejojjon ujra! Mikor lehet ujra probalkozni?
2013. márc. 7. 19:22
 8/15 Jubilee ***** válasza:
Barnáztam már egy hete. Vérezni hajnalban kezdtem. A szerencse a szerencsétlenségben, hogy nem kell egészségügyi kaparásra mennem, spontán kiürül a méhem. :( Próbálkozni így már akár azonnal lehet, de szerintem várunk vele. Nekem ő már a 3. gyermekem lenne.
2013. márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem az elso gyermek. Gondolom akkor ket pici mellett nem tudtal annyit fekudni. Vagy? En csak wc-re, furodni, enni kelek fel. Vegulis tegnap ota nem verzek (nekem rozsaszin folyas volt), az elmult 10 napban mar ketszer is azt hittem abbamaradt, aztan megsem, szoval nem akarom elkiabalni. Szedek utrot, rutascorbint es ha gorcsot erzek magneB6-ot...
2013. márc. 7. 19:49
 10/15 Jubilee ***** válasza:
2 és fél éves a kislányom, 4 és fél éves a kisfiam. Nem lehet mellettük pihenni. :) Sajnos nem nagyon tudtam feküdni, dolgoznom is kellett menni. Nálad biztosan minden rendben lesz! Feküdj, szedd a gyógyszereket, nem lesz semmi gond!
2013. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!