Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges az, hogy ha már 12...

Lehetséges az, hogy ha már 12 hetes terhes elvagyok és hüvelyi ultrahanggal nézett meg az orvos, akkor esetleg nem vette észre, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdezem, mert tudom, hogy a 12. hét utàn hasi uh-t szoktak màr csinàlni, mivel a terhesség màr tùl nagy a hüvelyi uh-hoz.
2013. márc. 8. 06:39
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen elvileg csak az első uh a hüvelyi.A 12 hetesen már BIZTOS, hogy észrevennék, ha terhes vagy!
2013. márc. 8. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%
Kizárt. Nem azért csinálnak hasit, mert nem látszik úgy a hüvelyivel, hanem akkor már a méhszájat sem jó piszkálni, és a hüvelyivel azért bántják. Látta volna a doki a terhességet. Nekem 12. héten csinált a dokim hüvelyi uh-ot, mert mást nézett, mint a babát,de mondta, hogy ilyenkor nem szoktak már hüvelyit, és ha véreznék utána azonnal hívjam. és akkor is látta a babát, persze másképpen. Elég bénának kellene lenni a dokinak, ha nem látta volna.
2013. márc. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
88%

A hüvelyi ultrahang sokkal pontosabb, tisztább, mint mint a hasi!

12 hetesen már akkora a baba, hog bármilyen ultrahanggal ki lehet mutatni, de hüvelyivel 100% hogy látnia kellett volna!

12 hetesen már van baba, méhlepény, magzat víz, minden kompletten, akkora a méhed mint egy grape fruit, ami ha nem vagy terhes, akkora mint egy szőlőszem!

Kézzel is érezte volna ha terhes vagy!

2013. márc. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
De te is azt mondod hogy csak az első a hüvelyi.De nekem 12. hét utàn nézték hüvelyivel.És ugy tudom hogy akkor màr nagy ahhoz a terhesség és nem annyira észrevehető.
2013. márc. 8. 06:48
 5/29 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy amikor kézzel nézett akkor azt mondta hogy meg van nagyobbodva a méhem.Ezért megnézett uh-on is és azt mondta hogy furcsa az alakja is.De nem vagyok terhes.
2013. márc. 8. 06:51
 6/29 katalin79 ***** válasza:
szia a hüvelyi az ahogy irták is 100%-osan kimutatja ha terhes vagy,igaz hüvelyit csak az elsö vizsgálaton csinálnak utána már nem,mert veszélyes is lehet, voltál elötte utrahangon? ha ugy gondolod terhes vagy menj el egy másik dokihoz is,hogy megnyugodj , nekem elsö vizsgálat hüvelyi volt akkor már 13 hetes voltam,csak közbe meg is volt, de egész pontossággal kimutatta a babát, utána már hasit csinált 20 hkm
2013. márc. 8. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
De ha nem vagy terhes honnan számolod a 12 hetet? Miből gondolod hogy terhes vagy? Ha egy doki nem vesz észre egy 12 hetes terhességet,az adja vissza a diplomáját.
2013. márc. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

pozitiv teszt volt?

olyan nincs hogy nagy a terhesség és azért nem látja a babát.

2013. márc. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12 hetes uht hüvelyivel nézték teljesen egyértelműen látszott a baba. 12 hetes baba már 5-6 centi azt nem lehet elnézni vagy nem észrevenni.
2013. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen hüvelyi és hasi ultrahanggal is tisztán látható, ha valaki terhes!
2013. márc. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!