Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek meddig dolgozzak?...

Szerintetek meddig dolgozzak? Pozitív lett a tesztem, de egy turkálóban dologozom,25kg-s zsákokat kell húzgálni emelgetni, néha este 10-ig is meló van, nembeszélve a fertőzés veszélyről.

Figyelt kérdés
A másik hogy picit görcsöl is a hasam,ez még most normális?
2013. márc. 8. 07:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem addig dolgozz, amíg jónak látod. Én sörözőben dolgozom, este 10-ig, 33 hetes kismama vagyok. Még 2-3 hét, és utána maradok otthon szülési szabin. Nekem problémamentes volt eddig a terhességem. A tüneteid pedig normálisak, ahogy az előttem írók is írták, kb 12-14 hetesen enyhülnek, el is múlnak.
2013. márc. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
24%
Mindenképpen írásban jelentsd be a főnöködnek, hogy terhes vagy. Köteles más munkakörbe áthelyezni. Várandósan egész biztos, hogy nem emelgetnék. Egy percig sem tenném ki magam annak, hogy emiatt esetleg elmegy a baba, ha nem muszáj. , Addig dolgozz, ameddig érzel rá erőt, és az egészségi állapotod megengedi. Én a terhesség végéig dolgoztam, az utolsó 1 hónap kivételével. De hozzáteszem és irodai munkát végeztem és csak a kollégáimmal találkoztam, ügyfelekkel nem, tehát fertőzésveszély nem volt.
2013. márc. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A fertőzésveszély szerintem nem nagyobb, mint egy másik munkahelyen. A zsákokat viszont nem kellene emelgetned semmiképpen. Nem megoldható, hogy abból kimaradj? Illetve, hogy emberi időben hazamenj? Szerintem beszélj a munkáltatóddal az esetleges könnyítésekről!
2013. márc. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!