Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ruhákat vásárolnátok...

Milyen ruhákat vásárolnátok egy kismamaruha üzletben?

Figyelt kérdés
Egy kismama ruházati üzlet nyitásán gondolkodom egy olyan községben, ahol nincs ilyen, illetve a közeli nagyvárosban sem. Kismamák, milyen ruhákat kerestek elsősorban egy ilyen üzletben? Mennyit szántok egy-egy ruhadarabra? Illetve hány db-ot vásároltok összesen? Azt még hozzátenném, hogy nem turiban gondolkodom.

2013. márc. 9. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:

Előző terhességemnél ezeket vettem kismama boltokban:


1 meleg bársony nadrág, 1 farmer, 1 rövid farmer szoknya, 1 melegítő nadrág, 1 vastagabb melegítő felsővel, 2 szoptatós hálóing, 1 szoptatós melltartó, 1 harisnya, 1 alkalmi fekete szoknya, 1 fehér blúz, 1 nyári halásznadrág, 1 kantáros farmer, 2 kantáros nyári nadrág


Nekem ez így elég volt otthonra és kimenős tevékenységekre, sőt az elején munkába is. Külön felsőket egyáltalán nem vettem, az 1 alkalmi blúzon kívül.


Szerintem inkább aljakat keresnek a kismamák. Ha találtam egy megfelelő gatyát, szoknyát, sosem néztem az árát, örültem, hogy lesz mit felhúznom. S mivel jó minőségűek, a mostani terhességemnél is ezeket fogom hordani, pedig közben kölcsön adtam őket a barátnőimnek.

2013. márc. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3-4 nadrág és sok fölső. Amire figyelj, a nadrágok ne olyanok legyenek aminél a bandázs rész tetején van egy gumi mert az baromi kényelmetlen (c@aban sajna csak ilyene vannak pl) hanem olyan ami rugalmas anyagból van az egész rész.
2013. márc. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 1 db farmert vettem 12-ért és ennyi. Volt olyan gatyám ami jó volt terhesség alatt is. Felsőnek meg nagyobb trikót pulcsit vettem olcsó helyen.

Fölöslegesnek tartottam mást venni, 9 hónapért.

2013. márc. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

4 nadrág, én pl. szeretem aminek a bandázs rész terején gumi van:)

6 felső, 4 kötött divatos mellény a hosszú ujjú tetejére.

2 kismama kabát.


Pl. barátnők 1 terhes nadràgot vettek, azzal húzták ki végig, otthon elhordták a ferjeik ruháit.

2013. márc. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én anno több mindent vettem, de csak ezeket hordtam: 3 db "kimenős" kismama nadrág (két farmer és egy csinosabb), otthonra 1 melegítőnadrág, egy olyan kismama átmeneti "kabát" aminek az oldala vastag kötött anyagú, így szinte korlátlanul nőhet benne a pocak, és 2 db felső. Márciusban szültem, így a téli hideg időkre még jó volt a normál télikabátom.
2013. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig egy nadrágom (bézs anyagból nem farmer) és egy farmerszoknyám van, később szeretnék majd tavaszra+nyárra egy farmert venni, talán egy rövidnadrágot, ruhákat, nem tudom mennyire lesz meleg. Felsőket eddig nem vettem, talán abból veszek párat. Illetve itthon egy régebbi melegítőmet hordom, nagyon praktikus, mert hosszú lehajtható a dereka, terhességem előtt is hordtam, most csak annyi hogy nem hajtom le az anyag felső részét. Annak idején a Forever21-ban vettem kb €20-ért és nagyon kényelmes.
2013. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pár nadrág, pár felső, és amit nagyon hiányolok: szoknya (azt nagyon nehéz találni).
2013. márc. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kismama leggings (írtó kényelmes!!!) és ehhez egybe ruhákat vettem (5-öt), rövid ujjúakat, így most kardigánnal hordom, nyáron meg magában.
2013. márc. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!