Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes ikres kismama vagyok....

22 hetes ikres kismama vagyok. Négy hét múlva esküvőre megyünk. Pesten tud ajánlani valaki kismamaruha üzletet, ahol találnék magamnak valami pocakosan is szép holmit?

Figyelt kérdés
Holnapi napon járunk Budapesten, egyébként vidéki vagyok. Ezért szeretnék most beszerezni valami ruhát. Köszönöm, ha írtok ötleteket... :-)
2012. szept. 10. 17:55
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Szerintem most ezeket pörgesd végig, majd a címük és a színvonaluk (áruk) alapján csinálj egy listát, amit szerinted célszerű lesz személyesen is megnézned.


További jó baba-várást és jó egészséget mindenkinek!

2012. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én 27 hetesen voltam esküvőn. Nagyon nehezen találtam magamra ruhát, mert vagy szűk volt és rám sem jött, vagy hülyén néztem ki benne... Már amikor majdnem feladtam, a turiban találtam magamra koktélruhát! Kismamás fazonú volt, teljesen új volt, az eredeti címkéje is rajta volt még.


Vidéki vagyok én is, Pestet nem ismerem, de tudom ajánlani neked is a turikat, hátha ott sikerrel jársz (egyedi áras)


31 hkm

2012. szept. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen árkategóriában gondolkodsz, a Brendonban vannak ruhák, akad köztük alkami is. Én még a Westend melletti utcában vettem tök jó ruhákat, ott van (volt?) pár kismama volt egymás mellett.
2012. szept. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én már többször is rendeltem tőlük. Nagyon megbízható cég. max 3 nap alatt kiszállították.

2012. szept. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 3hét múlva megyek. A mona mama-ból válogatom össze.
2012. szept. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én anno a C&A-ban vettem. Plázákban van üzletük (pl. Árkád).
2012. szept. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!