Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak engem idegesít-zavar...

Csak engem idegesít-zavar hogy 8 hetes vagyok de már akkora a hasam hogy nem igaz? Ez még egyáltalán nem a baba hanem vmi nagy puffadás.

Figyelt kérdés
Azt gondoltam még hetekig kihúzom anélkül hogy látszana de már most megjegyezte férjem is anyósom is hogy hogy meghasasodtam (ez anyósom szava járása). Lényegében alig eszek a rosszullétek miatt mégis úgy nézek ki mint aki 8szor eszik egy nap. Később leapad ez a puffadás vagy mindig ekkora lesz még pluszban a méh és a baba mellett??
2013. márc. 10. 15:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nagyon örültem, mikor elkezdett látszódni a hasam, úgy mint neked elég korán. Szerintem ez az alkattól is függ. Én most leszek lassan 12 hetes, és egyértelműen látszik!

Amúgy meg puffadástól is lehet, én ismpiffadok, de reggel egyértelműen látszik a pocim. Miért baj kérdező, ha látszik a pocid?? Nekem a várandóságom úgy kezdődött, hogy puffadtam, de nagyon! Most már szerintem elkezd látszódni, és a puffadás is egy darabig megamarad. Magamból indultam ki, nem tudom kinek hogyan volt, én saját tapasztalatom osztom meg veled:)


Szép napot!

2013. márc. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
32%
Detto. Engem is nagyon zavar. Foleg olyanok elott, akiknek nem kotnem az orrara, hogy mi van, de tok dagadtnak nezek ki. Hat nem tesz jot a hiusagomnak...
2013. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is örültem neki, nekem is hamar látszódott...
2013. márc. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Igen ez az amit a második ír hogy egyrészt sokaknak nem kötném az orrára másrészt el nem tudom képzelni mi lesz ha végre majd enni is tudok, 3szor ekkora lesz? (és nem a terhesség miatt hanem alapban) harmadrészt mindenki azt hiszi hogy 2 pofára eszek most hogy terhes vagyok, barátnőm is mondja múltkor hogy nem kell m kettő helyett enni(??) mondom tudom, köszönöm, puffadok nem tehetek róla. Egyébként meg érzésre is roppant kellemetlen.

Ja és a főnök helyettes is jött oda simogatni a hasamat (holott az ÉN VAGYOK nem a baba!!!!) hogy látom már előrehaladott....

ÁÁÁÁ, mihez képest??

2013. márc. 10. 15:46
 5/22 A kérdező kommentje:
Ja és annyit akartam még csak lemaradt hogy félreértés ne essék örülök a terhességnek meg a babának csak erre nem számítottam. Korábban néztem képeket másokról is volt egy képem hogy 8 hetes terhesen hogy néztek ki (meg 12 hetesen mondjuk) és közel sem úgy mint én!!! És nem vagyok túlsúlyos meg ilyen pocakos típus sem.:( Gyenge lenne a hasfalam?
2013. márc. 10. 15:49
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon fel voltam puffadva az elején, majd ez megszűnt. Szinte a puffadásos korszak után hónapokig nem is látszott semmi. Bár a párom, de főleg az anyósom beszólásaitól abban az időben én is nagyon kiakadtam, de remélem hamar túl leszel rajta.
2013. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
jaj remélem igazad lesz, eszem rostosat nem iszok szénsavast vagy puffasztót direkt figyelek.
2013. márc. 10. 15:52
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj...én a 3. Hónapot töltöm mindjárt mint már írtam, és 4kg pluszban vagyok. Serintem teljesen normális, nem eszek. Sokat csak annyit amennyit kívãnok (van, hogy többet, de utána megyek is sétálni).

Ha zavar, vegyél fel bővebb felsőket amivel el tudod takarni a puffadást. Én is rettentő hiú vagyok az alakomra, de tudom, hogy most nincs diéta, hanem egeszséges táplálkozás, úgy is le fogom adni a baba megszületése után:)

2013. márc. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Tenyleg megertelek! 7+0 vagyok akkora hassal mint mas 20 hetes, pedug lapos volt es elso baba. Es nekem is beszoltak mar az evesert. Ha none a hasam en is orulnek neki, bar ott lennek mar, de ez egy lufi. Es igen, reggel is megvan a fele, de az meg nem a has, csak mar ejjel sem tud kiszallni az osszes levego... :-( En most ki fogom probalni az espumisan golyot, hatha...
2013. márc. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Espumisan golyó? azt lehet terhesen?
2013. márc. 10. 15:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!