Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak engem idegesít-zavar...

Csak engem idegesít-zavar hogy 8 hetes vagyok de már akkora a hasam hogy nem igaz? Ez még egyáltalán nem a baba hanem vmi nagy puffadás.

Figyelt kérdés
Azt gondoltam még hetekig kihúzom anélkül hogy látszana de már most megjegyezte férjem is anyósom is hogy hogy meghasasodtam (ez anyósom szava járása). Lényegében alig eszek a rosszullétek miatt mégis úgy nézek ki mint aki 8szor eszik egy nap. Később leapad ez a puffadás vagy mindig ekkora lesz még pluszban a méh és a baba mellett??
2013. márc. 10. 15:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kerdezo, nagyon hasonloan erzunk. En is boldog vagyok, hogy jon a bebi, de en sem erre szamitottam. Verzes miatt tobb mint ket hetig fel sem kelhettem, csak pisilni. Enni persze ettem, normalisan, mert ehes voltam, de nem tobbet, es maris rajtam van +2kg, de az nem a hasamon, hanem a seggemen. En ugy gondoltam, hogy szuperfitt mami leszek, hat a mutatvany hamar megbukott. :-) Talan egy het mulva visszamehetek dolgozni. Akkor leszek 8 hetes es egy kosztum se fog ram jonni!!! Marpedig a munkamban elvarjak, ahol meg sem a kollegaknak, sem a partnereknek, ugyfeleknek nem hirdetnem. Hat kenytelen leszek a megveto-sajnalo pillantasokat turni, hogy hogy meghiztam...
2013. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Folyton reklamozzak a tv-ben, hogy egesz terhesseg alatt, kockazat nelkul... Azert kedden megkerdezem a dokit.
2013. márc. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Köszi akkor ennek én is utánajárok. Na ugyanez van nekem is amúgy hogy aki nem tudja a terhességet annak meggyőződése hogy meghíztam hirtelen...rossz érzés na. Ja és megint csak nem azt feltételeztem hogy na majd nem hízok semmit terhesen vagy nem lesz hasam:D csak én is viszonylag fittnek tartom magam és azt gondoltam majd "csak" egy kis pocim lesz és kész erre mint egy tehén már most úgy festek:) mi lesz később.
2013. márc. 10. 16:07
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Nekem harmadik baba, első kettővel is bálna lettem, főleg a másodikkal, 12 hetesen nagyobb hasam volt, mint azoknak a kismamáknak, akik a 20 hetes uh-ra jöttek ugyanoda...


Most a terhességem előtt leadtam nyolc nagyon fölös kilót, és tok jól leapadt a gyomortájékom. MOst meg 10 hetsen ugy fel van puffadva, mint mielőtt lefogytam...


Engem is zavar, de sajnos nincs mit tenni vele.

Higgyétek el, az Espumisan (amugy terhesen is beszedhető), nem fogja leapasztani... Én akkor vettem be, ha tényleg ugy is éreztem, hogy nagyon feszit és fel vagyok fújódva, de ettől még a nem lett kisebb a hasam, csak könnyebben éreztem magam.

Egy idő után kb. utoléri egymást a két dolog (legalább is nálam igy volt mindkétszer eddig), már nem felfújódottnak látszom, hanem tényleg a baba lesz ott.


Csak már ott tartanánk! :) De nem is azért, ahogyan kinézek, hanem már tudnám a nemét, mert két lány után nagyon úgy érzem, hogy most fiú lesz, és nagyon kíváncsi vagyok :D

2013. márc. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Nekem is hamar elkezdett nőni, de engem nem zavart. Igyekeztem altakarni a 12. hétig, sikerült is. Az Espumisan tényleg nagyon jó puffadásra.
2013. márc. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
igaz, en mar szultem, de en is hasonloan jartam. Sot, mindket terhessegemnel jol meghiztam, tobb, mint 20 kilot. 3 honapja szultem, a hasam lapos, ujra 55 kilo vagyok.
2013. márc. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy hasam van és azt hitem azért mert a 3.babám lesz.Erre múlt héten vérzés miatt csináltak uh ahol kiderült hogy ikreim lesznek:D de legalább már tudom nem dagadt ,puffadt vagyok:P
2013. márc. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

16-os, ez szuper! :-)

Utolso, hoho, nagy meglepetes lehetett, gratulalok! :-)

2013. márc. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Annak aki lepontozott: tenyleg, legyunk bigottak, tagadjuk le hogy van bennunk hiusag, micsoda bunos dolog, pfuj! A tobbi valaszom miert nem pontoztad le? Meg elotted a lehetoseg! ;-) Nyilvan kejes oromet okoz, ne legy onmegtartoztato!
2013. márc. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

17 es aztaaa gratulálok:))

Nem tudom ki pontozgat ez itt mostanság valahogy általános lett, BÁRMIT is ír vki lepontozzák...

2013. márc. 11. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!