Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak engem idegesít-zavar...

Csak engem idegesít-zavar hogy 8 hetes vagyok de már akkora a hasam hogy nem igaz? Ez még egyáltalán nem a baba hanem vmi nagy puffadás.

Figyelt kérdés
Azt gondoltam még hetekig kihúzom anélkül hogy látszana de már most megjegyezte férjem is anyósom is hogy hogy meghasasodtam (ez anyósom szava járása). Lényegében alig eszek a rosszullétek miatt mégis úgy nézek ki mint aki 8szor eszik egy nap. Később leapad ez a puffadás vagy mindig ekkora lesz még pluszban a méh és a baba mellett??
2013. márc. 10. 15:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
17 es vagyok.Köszike.Nektek is Gratulálok!!Hát igen nálunk nagy meglepetés volt..Főleg hogy így 4 gyerek lesz....
2013. márc. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Oh, nekem a 6. héten megkérdezték, hogy csak nem baba? Mondom, ennyire látszik?! Már most?! :D Persze csak a puffadás, de ez van. Csak kényelmetlen magyarázkodni.
2013. márc. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!