Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kismami vagyok és ma...

19 hetes kismami vagyok és ma kezdem a vezetést. Szóljak az oktatónak, hogy kismami vagyok? Nem látszik rajtam.

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 07:57
 1/8 anonim ***** válasza:
14%

Szia!


Miért szólnál? Mi köze van egy autós oktatónak ahhoz hogy te terhes vagy? Aztán majd manőverezhetsz a pályán jobbra -balra , előre-hátra, összevissza, meg majd a jó forgalmas utcán utcákra kivisz. De szerintem be se kösd magadat!! Hihetetlen!!!

2009. szept. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Igen szólj neki!

Minden jót és sok sikert, Én nagyon szeretek vezetni :)

24/N

2009. szept. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp szólj, bár szerintem nincs jelentősége sem a vezetés sem a vizsga szempontjából...
2009. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkeppen szoljal. En is most vezetek 17 hetes kismama vagyok. Szoltam az oktatonak es kaptam tolle egy biztonsagi ov elvezeto ovet amivel amivel kismamak is vezethetnek. Lehet neked is kellene, nem tudom, mert en kulfoldon elek. de szerintem szolj neki.

Sok sikert a vezeteshez es boldog babavarast!

2009. szept. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is szólj a biztonsági öv miatt! Sok sikert.
2009. szept. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mikor kezdtem a vezetést, még nem tudtam, h kismama vagyok, a rutinvzsga előtt derült ki, én szóltam. Onnantól állandóan aggódott az oktatóm, biztos jól vagyok-e, ne álljunk meg pihenni, stb, nagyon ari volt. A vizsgán ő mondta meg a vizsgabiztosnak, aki rámnézett, és azt mondta, akkor ne idegeskedjen, csinálja meg az emelkedőt:)

A forgalomvizsgámon a legrosszabbat húztam, akkor is szólt az oktatóm, és a vizsgáztató közölte, h nem kell a legforgalmasabb részbe bemennem, (mindenhol biciklisek, 2 iskola, zebrák, még a tapasztalt vezetők is félnek arra menni délutánonként), szóval tettem egy kört, és átmentem:)

Övlehúzót nem kaptam, de a jogsi után, a saját autóban sem használtam, nem zavart az öv.

Szóval nekem csak pozitív tapasztalatom volt:) Szerintem szólj nyugodtan, én bizony megálltam időnként pisilni, egyszer meg körbe-körbe kellett autózni, mert jégkását kívántam meg, és az egész városban nem találtunk:) Hozzáteszem, hogy én baráti viszonyba kerültem az oktatómmal.

2009. szept. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen szólj, már csak az övterelő használata miatt is. Az övterelő nem csak azért kell, hogy ne zavarjon az öv!!! A babát véded vele! Az én dokim rögtön az elején szólt, hogy rosszul van azoktól a kismamáktól, akik enélkül ülnek kocsiba, mert látta már, hogy mit okozhat csak egy kicsi, hirtelen fékezés enélkül. (Az meg még rosszabb, ha nem kötöd be magad)

A saját és a baba érdekében használjátok(-:

Nagyon boldog babavárást és sok sikert a vezetéshez. Csak óvatosan(-:

2009. szept. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

09.01-es vagyok, én is kérdeztem a dokitól, nekem csak mosolygott, h igen most divat, ha akarok, vegyek.

Nem tudom, igazából mindenki mást mondd erről is, nekem nem volt, és hálistennek friss jogsival sem volt semmi baj.

Egy barátnőm vett, igaz tényleg hatalmas hasa volt, neki jobb volt úgy.

2009. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!