Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha nem tudom bekapcsolni azu...

Ha nem tudom bekapcsolni azu övet, akkor cseszhetem a vezetést?

Figyelt kérdés

Ha nem tudom rendesen becsatolni, akkor annyi?

Gondolom a rendőrt nem érdekli, ha megállít.

Akkor azzal az autóval nem vezethetek?

Trélerrel irány az autószerviz?


2011. szept. 23. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lehet helyben megcsinálni, akkor valószínűleg igen. Vagy kockáztatsz, és elviszed.
2011. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha te ezért fizetsz a tréleresnek akkor nagyon sok a pénzed! Ha nem lehet bekattintani akkor fogod ,elvezeted magad előtt az övet és a végét beakasztod valahogy ,kézifékbe ,akárhova..Ha átnéz a rendőr akkor nincs gáz csak azt látja van öv, ha megállit, mire odasétál kioldod az övet és gyorsan kiszállsz.
2011. szept. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha te magad nem tudod megjavítani vagy kicserélni, akkor vidd el egy szerelőhöz, de ne közlekedj öv nélkül! Ez a te érdeked! Lehet, hogy jól vezetsz, rutinos vagy de akkor is beléd mehet más. Ha nem is te leszel a hibás, akkor is nagyon súlyosan megsérülhetsz ha öv nélkül közlekedsz! Amúgy te IS hibás leszel ha kiderül, hogy nem volt becsatolva az öved!!!
2011. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja, nem vezetném el, mert az nem biztonságos, de az a gond, hogy magából ahonnan kihúzom onnan nem jön ki.
2011. szept. 24. 19:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Én rendőr vagyok és ember. Ha megállítanálak és jeleznéd, hogy éppen mégy megcsináltatni, ezt igazolod is akármilyen formában, továbbengednélek. Ezzel én szegnék kötelmeket, de ... Persze ez egy 2. találkozásnál édes kevés lenne. A szakszerű tényleg a szállíttatás lenne, de én sem fizetnék ilyenért egy vagyont, így nem várom el mástól sem.

Elvégre a saját biztonságoddal játszol.

2011. szept. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Automata öv. Ha gyorsan, határozottan akarod kihúzni nem megy. Kicsit vissza engeded és nyugodtan kihúzod. Ennyi. Sajnos mint előbb írók ezt nem tudták még mint fontos infót. Így a keresztbe tett alibi öv nem jön össze.
2011. szept. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gondolod nem tudta hogy működik??nemá:D
2011. szept. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csattinds be a másik ülésébe :D
2011. szept. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!