Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy éltétek meg?

Ti hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés

3 éve volt egy méhen kívüli terhességem, végre kezdtem örülni h lesz újra babám aki egészséges és 9 hónap múlva a karomban tarthatok, 6. hétbe léptem bele mikor meg tudtam h babát várok nagyon örültem is neki a párom egy nagyon pici cipővel leptem meg, mind a 2-en nagyon örültünk de sajnos a boldogságunk az 3 napig tartott hétfő reggelre barnáztam nagyon erősen be is mentem a kórházba és ott a nőgyógyász megállapította hogy a baba el ment :(


ami 3 éve történt azt se dolgoztam fel rendesen és most a 2. babám :(


Vki azt mondta nekem h ez által lehet h nekem már nem is lehet babám, ha már 2 elment... nyugtassatok meg h ez nem így van mindennél jobban szeretnék babát, de most várunk 2-3 évet...


2013. márc. 10. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Barátnömnek van egy 3 éves fia, az esküvője napján tudta meg reggel hogy terhes!

Tavaly 2x vetélt el, kivizsgálta az orvos, kiderült baj van a véralvadással, ezért mikor a méhlepény átvenné a baba táplálasát, ez nem megy végbe, és elhal a baba!

Na sikerült teherbe esnie megint, kapott végig gyógszert erre a bajra, és pár hete megszületett a fia!

2013. márc. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hogyne lehetne babád?Egy orvosi kivizsgálásra nem árt elmenni,de lehet babád.Nehéz ami történt,de sose szabad feladni.Tudom min mész át,és mennyire nehéz ez.Ha szükséges menj el pszichológushoz.Hidd el az élet még kárpotolni fog minden rosszért!Most emészgesd ami történt,sírd ki magad,és szép lassan engedd el a babát.Nem lesz egyszerű,de napról napra jobb lesz.Most pihentessétek a dolgot,érezni fogod,ha szeretnél újra próbálkozni,de NEM SZABAD FELADNI!
2013. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek 2 fia született, majd 3x elvetélt. Megszületett a lánya, majd 5x vetélt el, mire kapott gyógyszert a köv terhességkor. Egészséges kislánya született, semmi gond nem volt, csak kellett a gyógyszer!

Velem is majdnem ez történt mint veled... Elvetéltem, majd megszületett a lányunk. Januárban megint + lett a teszt, megint elvetéltem... Nem tudják mitől, de láthatod, sikerülhet!!! Kérj kivizsgálást!

2013. márc. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet majd babád!

Én 2 vetélés után szültem két egészséges gyereket!

2013. márc. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

pszihogust nem akarok a párom meg a szülei tartják bennem a lelket pedig látják rajtam h a legszívesebben bőgnék és bőgnék!! Nagyon örültem annak h 3 év után sikerült :( De ha jönni szeretne a baba jönni fog!!! Addig talán már nem is Magyarországon leszünk v legalábbis nem Zalamegyében!


Köszönöm a válaszokat :)

2013. márc. 10. 19:34
 6/12 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg lehet még babád!Azért én a helyedben kivizsgáltatnám magam.
2013. márc. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

azt mondta az orvos h ha komolyabb bajom nincs addig ne menjek hozzá!! mert az utóbbi időbe elég sokszor voltam nála november be decemberben 2. volt meg a havim januárban meg 3x és hát nem nagyon örültek annak h múlthéten a vérzésemmel be mentem!


akkor is meg mondtam nekik h azért nőgyógyászok h fogadják a betegeket ha kell naponta is!!

2013. márc. 10. 19:47
 8/12 A kérdező kommentje:
*novemberben decemberben 2x volt meg
2013. márc. 10. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:

váltsd le a dokid! Irány a kivizsgálás! Lehet hogy lombikbébi programra kell menned, de az sem tragédia! Ma már nincs olyan hogy nem lehet! Ne add fel! Vizsgáltasd ki magad... és keress fel egy rendes nőgyógyászt!

Ne add fel!!


Az első terhességem vetéléssel végződött, utána össze jött a fiam, most akartunk neki egy tesót, megint terhes lettem és utána elvetéltem és most úgy néz ki megmarad... Ez ilyen dolog sajnos... nagyon megviseltek a vetélések, saját kudarcként fogtam fel és nagyon sokat sírtam, és sok sok kitartás után sikerült az első, és 2 és fél év után a 2.(remélem )

2013. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dehogynem lehet babád! Csak ismételni tudom az előttem szólókat: ne add fel! Kétszer vetéltem el a 10. hét előtt, volt egy méhen kívüli terhességem, amit nem vettek észre, ki kellett venni a jobb petevezetőmet. Már-már azt hittem, hogy nem lehet babám. Most a 29. hétben vagyok, problémamentes (kopp-kopp) a terhességem.

Ahogy írtad is, várjatok egy keveset, amíg feldolgozzátok a baba elvesztését. Kivizsgálásra én is elmennék a helyedben.

2013. márc. 11. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!